Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayatta İhmale Gelmeyenler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayatta İhmale Gelmeyenler PDF EPUB


Aynur Tutkun

Hayatta İhmale Gelmeyenler - Aynur Tutkun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aynur Tutkun
DOSYA BOYUTU 8,86
TARİH
ISBN 6058672758
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ezilen ve hakkı yenilen insan, güçlenmeyi ister. Hazret-i Peygamber’in ifadesiyle kristal kadar narin olan kadınlara karşı erkeklerin muamelelerinde bir kusur var ki toplumumuzda kadının «ayakları üstünde durması, erkeğe muhtaç olmaması, karşısında dik durması(!) için» okuyup meslek sahibi olması arzulanmaktadır.15 yaşındaki çocuğunu cepheye gönderebilen anneyle, tek otobüsle falanca yere gönderemeyen anne arasında fark olmalı! Sözüm ona kültürlü, bilgili ve çağdaş anne-babalar olarak bizler demek ki bir yerlerde yanlış yapıyoruz.Bugünün müslümanı değişti hem de çok değişti. 15-20 yıl önce büyük­şehirlerin nâdîde semtlerinde oturan, iyi arabalara binen; yönetici, işada­mı, milletvekili, müdür, koordinatör, mimar, mühendis, doktor, avukat olan kaç tane gümüş yüzüklü erkek, ipek başörtülü bayan vardı? Bu bayanlar ve erkekler, bu mevkileri niçin arzuluyorlardı? Bu mevkilerin hakkını vererek buralarda kalabilmek, meydanlarda miting yapmaktan daha zor değil mi?İpek başörtülü, tek taş yüzüklü hanımlara; Plâtin yüzüklü, cipli beylere; Bilgisayar ve play-station karşısında oyun oynamaktan ve test çözmekten başka bir şey bilmeyen oğullarımıza; «chat» başından kalkmayan, ellerinden «I-Phone» düşmeyen, ayda on bin SMS atan kızlarımıza baktıkça içimizde bir şeyler cızz ediyor mu?Sahip olduklarımız ve üzerimizde taşıdıklarımız eğreti duruyor değil mi?

... community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Hayatta İhmale Gelmeyenler by Aynur Tutkun ... Hayatta İhmale Gelmeyenler | bkmkitap.com ... . 19 TL. Ezilen ve hakkı yenilen insan, güçlenmeyi ister. Hazret-i Peygamber'in ifadesiyle kristal kadar narin olan kadınlara karşı erkekle rin muamelelerinde bir kusur var ki toplumumuzda kadının ayakları... 15.20 TL. Ezilen ve hakkı yenilen insan, güçlenmeyi ister. Hazret-i Peygamber'in ifadesiyle kristal kadar narin olan kadınlara karşı erkekle rin muamelelerinde bir kusur var ki toplumumuzda kadının ayakları... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hayatta İhmale Gelmeyenler. 19 TL. Ezilen ve hakkı yenilen insan, güçlenmeyi ... Hayatta İhmale Gelmeyenler Aynur Tutkun Yüzakı Yayıncılık ... ... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hayatta İhmale Gelmeyenler. 19 TL. Ezilen ve hakkı yenilen insan, güçlenmeyi ister. Hazret-i Peygamber'in ifadesiyle kristal kadar narin olan kadınlara karşı erkekle rin muamelelerinde bir kusur var ki toplumumuzda kadının ayakları... 14.44 TL. Ezilen ve hakkı yenilen insan, güçlenmeyi ister. Hazret-i Peygamber'in ifadesiyle kristal kadar narin olan kadınlara karşı erkekle rin muamelelerinde bir kusur var ki toplumumuzda kadının ayakları... Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Hayatta İhmale Gelmeyenler 438127 Yüzakı Yayıncılık. https://www.kitapsitesi.com/urun/hayatta-ihmale-gelmeyenler. Yüzakı Yayıncılık. Kitap : Hayatta İhmale Gelmeyenler, Yazar : Aynur Tutkun, Yayınevi : Yüzakı Yayıncılık - 9786058672758 - Fiyat: 11,26 TL. Hayatta İhmale Gelmeyenler. Size haber verelim. %10. Aynur Tutkun, Hayatta İhmale Gelmeyenler Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Gelince Haber Ver. Artır Azalt. Ürün stoklarımızda kalmamıştır. 17.10 TL. Ezilen ve hakkı yenilen insan, güçlenmeyi ister. Hazret-i Peygamber'in ifadesiyle kristal kadar narin olan kadınlara karşı erkekle rin muamelelerinde bir kusur var ki toplumumuzda kadının ayakları... Hayat kalitesi ihmale gelmez. Hayat kalitesinden taviz vermek günlük hayatın bir parçası haline geldi. Danışan: Ona göre kendimi çok ihmal ediyorum. Çok çalışıyorum diye söyleniyor....