Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma My First English / Turkish Dictionary of Sentences e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

My First English / Turkish Dictionary of Sentences PDF EPUB


Armelle Modere

My First English / Turkish Dictionary of Sentences - Armelle Modere pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Armelle Modere
DOSYA BOYUTU 12,81
TARİH 2011-06-28
ISBN 6054119059
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklar cümle kurmayı öğrenmeye başladıklarında, bunu iki dilde birden yapmayı başarabilirler. Bu sözlük küçük yaştaki çocukların hem temel sözcükleri öğrenmelerine, hem de bu sözcükleri iki farklı dilde, bir cümle veya bağlam içinde nasıl kullanacaklarını anlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Çocukların anlamalarını kolaylaştırmak için, konuya göre gruplanmış sözcükler ve kavramlar günlük yaşamdan örneklerle ve çizimlerle anlatılıyor. Bu sözlük çocukların dersleri için değerli bir destek olmasının yanı sıra evde kullanılacak kalıcı bir kılavuz kaynak niteliğini de taşıyor. İşte sözcüklerle ilgili okuma, yazma ve anlama öğelerini her iki dilde birden ele alarak çocukların bilgi dağarcığını geliştirecek eğlenceli bir eğitim kılavuzu.

...nı anlamalarına yardımcıolmayı amaçlıyor ... My First English/Turkish Dictionary Of Sentences... | Kitapkolik.com ... . My First English/Turkish Dictionary Of Sentences. Yeni. Ücretsiz Kargo. My fırst englısh turkısh dıctıonary of sentences. Referans: 84427. TAVSİYE EDİLEN YAŞ: Gerekmez. My First English/Turkish Dictionary Of Sentences. Yeni. Ücretsiz Kargo. Armelle Modere adlı yazara ait My First English/Turkish Dictionary Of Sentences kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden sat. %20. My First English Words 4 (Sözcük Kartla ... PDF Dictionary English/Turkish | My First ... . %20. My First English Words 4 (Sözcük Kartları). Kolektif. Redhouse Kidz Yayınları. My First English/Turkish Dictionary Of Sentences. Yeni. Ücretsiz Kargo. İkinci El (188) Okul Öncesi (7) İlkokul İngilizce (75) Ortaokul İngilizce (36) Lise İngilizce (89) Genel İngilizce (191) Mesleki İngilizce (17) Yabancı İngilizce Sınavlar (7) Yerli İngilizce Sınavlar (13). Bu sözlük küçük yaştaki çocukların hem temel sözcükleri öğrenmelerine, hem de bu sözcükleri iki farklı dilde, bir cümle veya bağlam içinde nasıl kullanacaklarını anlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. My First English Turkish Dictionary of Sentences. Armelle Modere. Çocuklar cümle kurmayı öğrenmeye başladıklarında, bunu iki dilde birden yapmayı başarabilirler. Bu sözlük küçük yaştaki çocukların hem temel sözcükleri öğrenmelerine... Satışta Olanlar. A turkısh-englısh dıctıonary - fırst edıtıon. H. C. hony. Satıcı. 14,00 TL. Sepete Ekle. Illustrated fırst dıctıonary english-english-turkish. My First English/Turkish Dictionary Of Sentences Armelle Modere. Of destek nasıl yaşamdan yazma English/Turkish iki Bu bir çocukların My yapmayı ilgili bunu anlamalarına Of içinde kurmayı ve... Bu sözlük küçük yaştaki çocukların hem temel sözcükleri öğrenmelerine, hem de bu sözcükleri iki farklı dilde, bir cümle veya bağlam içinde nasıl kullanacaklarını anlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Armelle Modere - MY FIRST ENGLISH TURKISH DICTIONARY OF SENTENCES kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Anasayfa >. Türkçe Kitaplar >. Sev (Kidz R) >. Çocuk / 0-6 Yaş >. My First English - Turkish D...