Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları PDF EPUB


Mehmet Rifat

Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları - Mehmet Rifat pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Rifat
DOSYA BOYUTU 9,81
TARİH 2008-03-05
ISBN 9755703534
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Birbirini bütünleyen, kimi kez de birbiriyle karşıtlaşan yazınsal okuma yöntemlerini biraraya getiren bu çalışma, yazınsal metinlere bakarken, kendi yöntem ve kavramlarını yaratmaya ya da daha önce yaratılmış yöntem ve kavramları tutarlı biçimde seçip kullanmaya özen gösterenlere sesleniyor.Bahtin, Barthes, Derrida, Eco, Eliot Genette, Proust, Sartre vb. eleştirmenlerin alanlarındaki yaklaşımlarını tanıtıyor, yorumluyor ve tartışıyor.

... Kuramcıları "açıklamalı bir eleştiri yöntemleri elkitabı" olarak tasarlandı ... Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları - Mehmet Rifat... | Kitapkolik.com ... . Mehmet Rifat bu kitabında: Auerbarch, Bahtin ve Bahtin Çevresi, Barthes... Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları 'açıklamalı bir eleştiri yöntemleri elkitabı' olarak tasarlandı. eleştiri, oluşsal yapısalcılık, örnek okur, roman filolojisi, roman kuramı, ... Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları - Milenyum Kitap ... . eleştiri, oluşsal yapısalcılık, örnek okur, roman filolojisi, roman kuramı, romantizm kökenli eleştiri Anasayfa Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları "açıklamalı bir eleştiri yöntemleri elkitabı" olarak tasarlandı. Mehmet Rifat bu kitabında: Auerbarch, Bahtin ve Bahtin Çevresi, Barthes, Cenevre Okulu, Curtius... Mehmet Rifat adlı yazara ait Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsin. Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları 'açıklamalı bir eleştiri yöntemleri elkitabı' olarak tasarlandı. eleştiri, oluşsal yapısalcılık, örnek okur, roman filolojisi, roman kuramı, romantizm kökenli eleştiri Yaklaşımlarıyla Eleştiri Kuramcıları açıklamalı bir eleştiri yöntemleri elkitabı olarak tasarlandı. metne yönelik eleştiri, okuma edimi ve metin içi örtük okur, oluşsal eleştiri, oluşsal yapısalcılık...