Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma After Serisi Set (2 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

After Serisi Set (2 Kitap) PDF EPUB


Anna Todd

After Serisi Set (2 Kitap) - Anna Todd pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Anna Todd
DOSYA BOYUTU 12,12
TARİH
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

AFTER 1 - KARŞILAŞMATessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını gelecek planları üzerine kurmuştur; ta ki dövmeli ve pirsingli, serseri Hardin’le tanışıp bu planları altüst olana kadar. 1 milyardan fazla okura ulaştı. 11 milyon beğeni aldı. 6 milyon yorum yapıldı. KİMSENİN BİTİRMEK İSTEMEDİĞİ BİR HİKÂYE, HERKESİN İÇİNDE YAŞAMAK İSTEDİĞİ BİR DÜNYA… “Tek bir şeyden emin olabilirsiniz, o da beklenmeyeni beklemeniz gerektiği!” Vilma’s Book Blog “Duygusal bir patlama yaşamaya hazır olun!” Biblio Belles “Anna Todd çığlık attırmayı, ağlatmayı, güldürmeyi, âşık etmeyi ve okuru cenin pozisyonunda yere yatırmayı başarıyor… Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye... Bir kitabın içinden çıkamayacağını düşündüğünüz duyguları da yaşatacağına emin olun.” Fangirlish “Todd kendi neslinin edebi fenomenlerinden biri. Hardin ile Tessa’nın bir küsüp bir barışmaları, beklenmedik, yoğun kimyaları ve sık kurgusal gerilimlerle hikâye fena halde bağımlılık yapıyor.” Cosmopolitan.com “İnternetten çıkan edebiyat fenomeni.” The New York Times AFTER 2 – PARAMPARÇAİlişkilerinin çalkantılı başlangıcından sonra, Tessa ve Hardin işleri yoluna koymaya çalışır. Tessa, Hardin’in zalim olabileceğini bilse de kendisinden sakladıkları ve sarsıcı itirafıyla derin bir ikileme sürüklenmiştir. Tessa’nın önünde bir hayat vardır; Hardin için ertelediği, görmezden geldiği, belki de vazgeçtiği… Bir tarafta sevdikleri ve kariyeri onu beklemektedir. Diğer taraftaysa öfkeli, vurdumduymaz kişiliğine ve hovarda görünüşüne rağmen delicesine âşık olduğu genç adam. Onun kollarında geçirdiği tutku dolu gecelerden, bütün vücudunu titreten dokunuşlarından, doyumsuz öpücüklerinden sonra bu hiç kolay olmayacaktır. Tessa tutulmayan bir sözü daha kaldırabileceğinden emin değilken gururunu hiçe sayıp ona bir şans daha verebilecek midir?Telafisi çok güç bir hata yaptığını bilen Hardin’in ise savaşmadan kaybetmeye niyeti yoktur. Peki, aşk için değişebilecek midir? … hayat bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Tessa’nın kaybedecek çok şeyi var.Hardin’in ise hiçbir şeyi…Tessa’dan başka. Beni sevdiğini biliyordum; gerçekten sevdiğini biliyordum. Bunu biliyordum. Peki, yaptığı bütün hatalara ve geçmişte işlediği bütün günahlara rağmen onu seviyor muydum? Mutluluk için, hayatının geri kalanını yalnız geçirmemek için tek şansının ben olduğumu söylemişti. Ne kadar ağır bir ifadeydi. Ve ne kadar doğru bir ifadeydi. Kimse onu benim sevdiğim gibi sevmeyecekti. Sevilmeyi hak etmediği için değil, kimse onu benim gibi tanıyamayacağı için. Peki hâlâ tanıyor muydum? Karar veremiyordum ama onu, gerçek Hardin’i tanıdığıma inanmak istiyordum.

...T SERİSİ KUTULU SET (5 Kitap). James Dashner ... After Serisi Set (2 Kitap) Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . PARALAMA DEFTERİ. Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye... İlgili kitaplar üzerinde After Serisi Set (2 Kitap). After Serisi Set (2 Kitap) Kitabı farklı biçimlerde ücretsiz indirin. Uygun biçimde yeni ve eski kitapların büyük seçim. After Serisi Set (2 Kitap) online ücretsiz dinleme. Yazar: Pegasus Yayınları. After Serisi Set ... After Serisi Set (2 Kitap) - Anna Todd | kitapyurdu.com ... . Yazar: Pegasus Yayınları. After Serisi Set (2 Kitap) indir itibaren OpenShare. Açıklama Kitap eleştirileri. After Serisi Set (2 Kitap) sesli kitap ücretsiz indir. After Serisi Set (2 Kitap) okumak itibaren EasyFiles. 224.91 TL. Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye... Bir kitabın içinden çıkamayacağını düşündüğünüz duyguları da yaşatacağına emin olun.". Ana Sayfa Halk Edebiyatı After Serisi Set (2 Kitap) Pdf Kitap İndir. Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye… Kampanyalar. Avantajlı Setler. Çocuk. Favorilerim. After Serisi (3 Cilt Takım). 1 2 3 4 5. Yorum ekle (2 adet yorum yapıldı). 4.kitap. Aslında ben biraz araştırdım ve after serisinn 4. Bir... 199.92 TL. Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye... Bir kitabın içinden çıkamayacağını düşündüğünüz duyguları da yaşatacağına emin olun.". Bir kitabın içinden çıkamayacağını düşündüğünüz duyguları da yaşatacağına emin olun." » After Serisi Özel Kutulu Set (5 Kitap Takım) Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. - Fangirlish. 2.Hamur. Boyut. 135 X 210. After Serisi Kutulu Özel Set (3 Kitap). Elinizde Wattpad versiyonu olsun ya da olmasın, After kaçırmak istemeyeceğiniz bir hikâye......