Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Saadet Asrında Doğruluk ve Sadakat / Sahabe Hayatından 5 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Saadet Asrında Doğruluk ve Sadakat / Sahabe Hayatından 5 PDF EPUB


Yusuf Karagöl

Saadet Asrında Doğruluk ve Sadakat / Sahabe Hayatından 5 - Yusuf Karagöl pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Karagöl
DOSYA BOYUTU 5,51
TARİH 2010-01-01
ISBN 6050024449
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yüce Allah; insanlar doğru yolu bulsunlar ve fâni olan dünya hayatlarını en az hatayla tamamlasınlar diye kitaplar, peygamberler ve dinler göndermiştir. Bizim dinimiz İslâm, son gönderilen din olup Peygamberimiz Hazreti Muhammed de (sallallahu aleyhi ve sellem) bu son dinin peygamberidir.Allah sevgisinin, hak din üzere yaşamanın ve güzel ahlâkın en güzel örneklerini son dinin peygamberi olan Efendimiz Aleyhisselâm göstermiştir. Son nebi ve son gelen en güzel örnek olması sebebiyle sahabîleri, Peygamber Efendimiz'i çok sevmiş ve saymışlardır. Kalplerine, Allah sevgisinin hemen peşine gönüller sultanı Efendimiz'in sevgisini koymuşlar ve her işlerinde O'nu örnek almışlardır. İnsanlık tarihinin en büyük inanç olayı ve en güzel ahlâk örnekleri de Efendiler Efendisi Sevgili Peygamberimiz ve O'nu vefatını takip eden zaman diliminde görülmüştür.

...lıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Saadet Asrında Doğruluk ve Sadakat kitabına benzeyen Yazar: Yusuf Karagöl ... Saadet Asrında Doğruluk ve Sadakat (Sahabe Hayatından 5) ... . Alt başlık: Sahabe Hayatından 5. Saadet Asrında. Doğruluk ve sadakat. İçindekiler. Emin Geliyor .1. Sahabe: — Yazık sana, kiminle konuştuğunun farkında mısın sen, diyerek adamı azarladılar. O da Yusuf Karagöl. Yüce Allah; insanlar doğru yolu bulsunlar ve fâni olan dünya hayatlarını en az hatayla tamamlasınlar diye kitaplar, peygamberler ve dinler göndermiştir. SAHABE HAYATINDAN 5 SAADET ASRIND ... twitter.com/hazinekitaplar/status/1061261738258169856 ... . SAHABE HAYATINDAN 5 SAADET ASRIND...