Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zaman Sihirbazı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zaman Sihirbazı PDF EPUB


Meike Haberstock

Zaman Sihirbazı - Meike Haberstock pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Meike Haberstock
DOSYA BOYUTU 12,16
TARİH 2016-05-03
ISBN 6059667029
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hokus pokus! Belki inanmayacaksınız ama bu kitapta 12.300’ün üzerinde kelime var. PEH! Nereden mi biliyoruz? Uçsuz bucaksız zamanı olan biri kitaptaki tüm kelimeleri saymış da ondan. Kim mi? Altı yaşında, 67 oyuncak arabası, 19 pelüş hayvanı, 7 çiftle 2 tek mavi çorabı, 1 annesi ve bir sürü boş vakti olan bir zaman sihirbazı. ANTON!Tilki Tilki saatin kaç? Şu uzun olan çubuk dörtle beş arasında duruyor gibi, kısa olansa sekize yaklaşıyor. Off, Anton aptal saatin kaçı gösterdiğine bir türlü karar veremiyor. Küçük dostumuzun sonu gelmeyen zamanla başı belada. Başta annesi olmak üzere etrafındaki bütün yetişkinler zamansızlıktan yakınırken, Anton sürekli akıp giden zamana adeta meydan okuyor. Peki zaman bu kadar değerli ve bulunması zorken neden kendisinde bu kadar çok var? Acaba biraz da annesine mi verse? Hay aksi, zihni bu kadar karışıkken midesindeki devasa kirpi balığı şiştikçe şişiyor. Keşke birileri kafasındaki zaman bilmecesini çözmesi için Anton’a yardımcı olabilse…Zaman kavramına eleştirel bir pencereden bakarak hem çocukların hem de yetişkinlerin saate bakma alışkanlıklarını sorgulayan bu eğlenceli roman, mizahı elden bırakmayan usta işi öyküsü ve esprili çizimleriyle dikkat çekiyor. Sabahtan akşama kadar “saçma sapan şeyler” düşünmekten kendini alıkoyamadığını söyleyen Alman yazar, ressamMeike Haberstock’un ilk çocuk kitabı olan Zaman Sihirbazı’nda daha önce hiç görmediğiniz kemer-üstü-hayvanıyla tanışma fırsatı yakalayabilir, kirli sepetindeki bütün kirli çamaşırların bulaşık makinesinde nasıl yıkandığına tanıklık edebilirsiniz.Emin olun, saatler kaçı gösterirse göstersin, Anton’un hikâyesini okumak için kendinize zaman ayırdığınıza hiç pişman olmayacaksınız!

...lan bir zaman sihirbazı. ANTON! Kim mi? Altı yaşında, 67 oyuncak arabası, 19 pelüş hayvanı, 7 çiftle 2 tek mavi çorabı, 1 annesi ve bir sürü boş vakti olan bir zaman sihirbazı ... Clarence Oyunları | Zaman Sihirbazı | Cartoon Network ... . ANTON! Zaman Sihirbazı indir, Zaman Sihirbazı video indir, Zaman Sihirbazı mp4 3gp flv mp3 webm indir. Sihirbazlar Çetesi | Türkçe Dublaj Yabancı Gizem/Suç Filmi | Film İzle (HD). Kitabımızın adı "Zaman Sihirbazı" Bu hikayede 12.300 tane farklı kelime kullanılmış, çok eğlenceli çizimler ve bence harika işlenmiş bir konu.. Ben okurken açıkçası "zaman" kavramına biraz olsun 6... Çocukluğu güzel anıl ... KitapKurduAnne - Zaman Sihirbazı - Çocuklar İçin Kitap Önerileri ... .300 tane farklı kelime kullanılmış, çok eğlenceli çizimler ve bence harika işlenmiş bir konu.. Ben okurken açıkçası "zaman" kavramına biraz olsun 6... Çocukluğu güzel anılardan oluşan mutlu biriyim ben. "Yaşananları hatırladığınız gibi şekillendiren zaman sihirbazını" ilk çocukken keşfetmiştim ben. Kim mi? Alti yasinda, 67 oyuncak arabasi, 19 pelüs hayvani, 7 çiftle 2 tek mavi çorabi, 1 annesi ve bir sürü bos vakti olan bir zaman sihirbazi. ANTON! Tilki Tilki saatin kaç? Zaman Sihirbazı Sıkı Tutun, Anton!Zaman Sihirbazı Sıkı Tut...