Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gül Kokulu Resulden Mucizeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gül Kokulu Resulden Mucizeler PDF EPUB


Cüneyd Suavi

Gül Kokulu Resulden Mucizeler - Cüneyd Suavi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cüneyd Suavi
DOSYA BOYUTU 6,49
TARİH 2016-04-15
ISBN 6051830278
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sa’d bin Ebu Vakkas, Yüce Allah tarafından henüz dünyadayken cennetle müjdelenen on kişiden biriydi. O anlatıyor:“Uhud Harbi sırasında Allah Resulü ile beraberdik. Peygamberimiz, o gün yayı kırılana kadar ok attı. Daha sonra oklarını bana vererek: ‘Haydi at!’ dedi.Verdiği okların arka kısmında, onların uçuran tüyler bulunmuyordu. Buna rağmen atmamı istiyordu. Attığım bütün oklar, sanki kanatlıymış gibi uçtuktan sonra, müşriklerin vücuduna yerleşiyordu.Tam o sırada, Katâde bin Numan'ın gözüne bir ok saplandı. Gözü çıkıp yuvasından aşağı aktı. Efendimiz hemen onun yanına koştu ve Katâde’nin yuvasından çıkan gözünü, mübarek elleri ile yerine koydu.Katâde’nin gözü bir anda şifa buldu, hatta öbür gözünden güzel görmeye başladı.”…Bulutlar ve melekler, tâ küçük yaşlardan beri onu gölgelemişti. Örümcek ve güvercinler, saklandığı mağaranın ağzında yuva yaparak müşrikleri yanılttı. En vahşî hayvanlar bile ona itaat etti, bir insan gibi konuşup derdini ona döktü. Çölde susuz kalan İslam ordusu, mübarek parmaklarından akan suyu içerek hayata tutundu. Ay onun işaretiyle ikiye ayrılırken, taşlar onun avucunda Rabbimizi zikretti. En ağır hastalar bile yine onun eliyle şifa buldu.Çünkü o ‘En son’ ve ‘En büyük’ Peygamberdi.Bizleri de canından fazla seviyordu.

...u Resulden Mucizeler Pdf Kitap İndir. 10 ... Gül Kokulu Resulden Mucizeler - Cüneyd Suavi | kitapyurdu.com ... .09 TL. Sa'd bin Ebu Vakkas, Yüce Allah tarafından henüz dünyadayken cennetle müjdelenen on kişiden biriydi. O anlatıyor: "Uhud Harbi sırasında Allah Resulü ile beraberdik. Ürün Adı: Gül Kokulu Resulden Mucizeler Ürün Kodu: 9786051830278 Basım Yılı: 2016.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Cüneyd Suavi. Gül Kokulu Resulden Mucizeler. Yazar : ... Gül Kokulu Resulden Mucizeler | benlikitap.com ... . Gül Kokulu Resulden Mucizeler. Yazar : Cüneyd Suavi. Okuyucu Değerlendirmeleri için lütfen giriş yapınız [Üye Girişi]. Mucizeler Gül Kokulu Resulden. Gül Kokulu Resulden Mucizeler. Oku. Gül Kokulu Resulden Mucizeler. Sa'd bin Ebu Vakkas, Yüce Allah tarafından henüz dünyadayken cennetle müjdelenen on kişiden biriydi. O anlatıyor: "Uhud Harbi sırasında Allah Resulü ile beraberdik. Gül Kokulu Resulden Mucizeler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gül Kokulu Resulden Mucizeler. Gül Kokulu Resulden Mucizeler. Cüneyd Suavi. 1,99 €. Gül Kokulu Resulden Mucizeler. ₺11.90₺17.00. Sa'd bin Ebu Vakkas, Yüce Allah tarafından henüz dünyadayken cennetle müjde... İdefix9786051830278. Sa'd bin Ebu Vakkas, Yüce Allah tarafından henüz dünyadayken cennetle müjdelenen on kişiden biriydi. O anlatıyor: "Uhud Harbi sırasında Allah Resulü ile beraberdik. Cüneyd Suavi. Sa'd bin Ebu Vakkas, Yüce Allah tarafından henüz dünyadayken cennetle müjdelenen on kişiden biriydi. O anlatıyor: "Uhud Harbi sırasında Allah Resulü ile beraberdik. Gül Kokulu Resulden Mucizeler. Yıl : 2016,00000000 Sayfa Sayısı : 160,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}....