Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hikayeler/ Masallar Hikayeler 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hikayeler/ Masallar Hikayeler 1 PDF EPUB


Nazım Hikmet

Hikayeler/ Masallar Hikayeler 1 - Nazım Hikmet pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nazım Hikmet
DOSYA BOYUTU 9,41
TARİH 2000-04-30
ISBN 9754180725
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nazım Hikmet'in çok güç koşullarda korunmuş, elden ele geçmiş, bazıları sağlığında basılamamış, bazıları özen gösterilmeden basılmış olan yapıtları, bu işe gönül vermiş eleştirmenlerin çabalarıyla, içerde ve dışarda, yıllardır derlenip toparlanmaya çalışılmış, ama çeşitli nedenlerden kaynaklanan yanlışların, karışıklıkların, tutarsızlıkların bir türlü önü alınamamıştır. Şimdi Adam Yayınları size Nazım Hikmet'in yepyeni bir toplu yapıtlar derlemesini sunuyor.Bu yolda daha önce yapılan bütün olumlu çalışmalar, Nazım Hikmet'in kitaplarının ilk basımları, arkasında bıraktığı müsveddeler - mekanik yaklaşımlara düşmeden, durumlara, türlere göre ayrı değerlendirmelere gidilerek - büyük bir özen ve duyarlıkla yeniden gözden geçirilmiş, konunun uzmanı eleştirmenlerin özverili katkıları ve ortak çabalarıyla, sanatçının özellikleri, kendine özgü kullanımları gölgelenmeden, yanlışların düzeltilmesi, karışıklıkların, tutarsızlıkların giderilmesi sağlanmıştır.

...: Türkiye'nin En Büyük Online Çocuk Masalları ve Hikayeleri Okuma Sitesi ... Masal Oku - Çocuk Masalları ve Hikayeler ... . Küçük Kepçe Bırbır Masal adasında, küçük bir kasabada, Tortor adında bir kepçe yaşıyordu. Masal oku, keloğlan masalları, türk masalları, ezop masalları, la fontaine masalları ve çocuk hikayeleri okuma sitesi. Yazılmış çocuk masallarının en güzellerini, hikâyeleri, öyküleri okuyun. En Güzel Masal ve Hikaye Örnekleri masalsitesi.com. Seçme türk ve dünya çocuk masalları - çocuk hikayeleri. Türk ve ... Kısa Masallar ve Kısa Hikayeler Okuyun | Hikayeler Oku ... .com. Seçme türk ve dünya çocuk masalları - çocuk hikayeleri. Türk ve Dünya Çocuk Masalları - Hikayeleri. Şizofrenin Aşkı 24154. Öyküler masallar ve hikayeler 1. PİKNİK Hava çok güzeldi. Bahar geldiği için her yer yemyeşil çimenlerle, çiçeklerle dolmuştu. Çocuk masalları oku, çocuk hikayel...