Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Elektronik Ticaret ve Elektronik İş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Elektronik Ticaret ve Elektronik İş PDF EPUB


Doç. Dr. Erkan Akar

Elektronik Ticaret ve Elektronik İş - Doç. Dr. Erkan Akar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Erkan Akar
DOSYA BOYUTU 3,52
TARİH 2010-01-01
ISBN 6053950288
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dijital dönüşümün varlığının önlenemez boyutlara ulaştığı artık yadsınamaz bir gerçek haline gelmiştir. Bu dönüşüm etkisini; müşterilerden satıcılara, üreticilerden işletmelere, ticari hayattan iş hayatına ve de topluma kadar her şeyde hissettirmektedir. Bu kitap, dijital dönüşümün ticaret ve iş boyutunu oluşturan elektronik ticareti ve elektronik işi, dijital dönüşümün; kendine stratejik bir yol ve araç olarak seçen pazarlamacılar, yöneticiler ve yatırımcılar tarafından nasıl kullanılması gerektiğini, pazarlama boyutuyla işletmelere ne tür farklılıklar getirerek değerler yaratacağını kapsamlı bir şekilde sunmaktadır. Aynı zamanda kitap ile başarılı bir iş gerçekleştirmek için Web’in nasıl kullanılması gerektiği, bu amaçla çeşitli başarılı e-iş modellerinin ortaya konularak, işletmelerin kendi yapılarına uyan uygulamaları değerlendirme imkânını sağlamak amaçlanmıştır. Bu çerçevede kitap hem eğitim kurumlarında işletme vb. derslerde kaynak kitap olarak okutulabilmesinin yanında özel sektörde yer alan ve dönüşümü yakalamak isteyen her seviyeden çalışana/işverene faydalı olacaktır.

...aret kavramlarının ortak ve. farklı yönlerini araştırınız ... Anasayfa | E-TİCARET AKADEMİSİ ... . Kategoriler. Ekonomi / E-Ticaret. Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın. Ürün Sepetinize Eklendi! Elektronik Ticaret ve Elektronik İş. 19,55 TL. Erkan Akar adlı yazara ait Elektronik Ticaret ve Elektronik İş kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %15 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Bilgi Elektronik Hırsız, Yangın, CCTV, Kartlı Geçiş, Ür ... Elektronik Ticaret ve Elektronik İş - Doç. Dr. Erkan Akar ... . Bilgi Elektronik Hırsız, Yangın, CCTV, Kartlı Geçiş, Ürünleri Ana sayfası. Bilgi Elektronik Kalite Politikası. KARİYER. İş Başvuru Formu. DUYURU. Bizden Haberler. İnsan kaynakları departmanına iş başvurusu veya staj başvurusu yapmak için hemen tıklayın. Kalite Yönetim Sistemi Personeli. İstanbul(Asya). Mavili Elektronik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Kantar ve taşıt kantarları üretiminde akla gelen İstanbul'da bulunan firmalardan lider üretici Esit Elektronik'ten taşıt kantarları, baskül, elektronik terazi,yük hücresi, tartım aletleri, kantar ve haberler. To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video. Elektronik ticaret ve lojistik hizmetleri. Hakkımızda. Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri AŞ, bireylerin elektronik Türkiye, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve Amerika'da bulunan ekiplerimiz ve iş ortaklarımızla müşterilerimizin... Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Elektronik Ticaret ve Elektronik İş. Nobel Akademik Yayıncılık. 20.70. Fiziksel malların elektronik ticareti, geleneksel ticaret yapma yöntemlerinin ve ticaret lojistiklerinin geliştirilmesini gerektirir. Elektronik ticaret ve iş arasındaki farklar çeşitli alt başlıklarda toplanabilir. Tahmini Kargoya Verilme Süresi 1 - 5 İş Günü dür. Bu kitap, dijital dönüşümün ticaret ve iş boyutunu oluşturan elektronik ticareti ve elektronik işi, digital dönüşümün; kendine stratejik bir yol ve araç... Elektronik Ticaret ve Elektronik İş Uygulamalar Modeller Stratejiler Nobel Yayınevi 9786053950288 Erkan Akar. Satışta Olanlar. E-com...elektronik ticaretle gelen müthiş değişim. Satıcı. Asp ile web programcılığı ve elektronik ticaret. Zafer Demirkol....