Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Etkili Değişim Rekabetin Önünde Nasıl Durulur? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Etkili Değişim Rekabetin Önünde Nasıl Durulur? PDF EPUB


John Adair

Etkili Değişim Rekabetin Önünde Nasıl Durulur? - John Adair pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR John Adair
DOSYA BOYUTU 8,43
TARİH 2003-09-19
ISBN 9758486527
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Değişim, bugün bir organizasyonun yaşaması için gerekli kan gibidir. Bir şirketi ve içinde çalışanları hiçbir şey, olumlu yönde gelişme istediğinin olmaması kadar sersemletmez. Olduğunuz yerde durmanız mümkün değildir; ya ileri ya geri gidersiniz.

...asyonun yaşaması için gerekli kan gibidir Bir şirketi ve içinde çalışanları hiçbirşey, olumlu yönde gelişme isteğinin olmaması kadar sersemletemez ... Etkili Değişim Rekabetin Önünde Nasıl Durulur? - John Adair ... . Etkili değişim: rekabetin önünde nasıl durulur? Başlık: Etkili değişim: rekabetin önünde nasıl durulur? Yazar: Adair, John. Advanced Search. Select an Action Email Print. Etkili değişim : rekebetin önünde nasıl durulur ? / Title 18.72 TL. Değişim, bugün bir organizasyonun yaşaması için gerekli kan gibidir Bir şirketi ve içinde çalışanları hiçbirşey, olumlu yönde gelişme ist ... Etkili Değişim Rekabetin Önünde Nasıl Durulur?-John Adair Fiyatı ... .72 TL. Değişim, bugün bir organizasyonun yaşaması için gerekli kan gibidir Bir şirketi ve içinde çalışanları hiçbirşey, olumlu yönde gelişme isteğinin olmaması kadar sersemletemez. John Adair imzası taşıyan esere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. İşletme kategorisinde kendisine yer bulan Etkili Değişim Rekabetin Önünde Nasıl Durulur? kitabı okumak için harika! John Adair. Değişim bugün bir organizasyonun yaşaması için gerekli kan gibidir. Bir şirketi ve içinde çalışanları hiçbir şey olumlu yönde gelişme istediğinin olmaması kadar sersemletmez....