Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Günün Sevinci e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Günün Sevinci PDF EPUB


Mustafa Özçelik

Son Günün Sevinci - Mustafa Özçelik pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Özçelik
DOSYA BOYUTU 9,99
TARİH 2008-02-26
ISBN 9944281621
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğretmenimizin de önceden söylediği gibi karne, çalışmalarımızn karşılığını gösteren bir ayna idi. Çiftçiler gibi biz de ne ekmişsek onu biçecektik. Ben, bu düşünceyle bütün yıl boyunca derslerime düzenli olarak çalışmıştım. Herhalde sonuç, benim için çok iyi olacak, karnemi aldıktan sonra yerimde duramıyordum. Dersin başından beri var olan heyecanım hiç azalmamış aksine çok artmıştı.Ben, bu duygular içindeyken öğretmenimiz benimö adımı okudu:-Ayham Keskin! Dedikten sonra bende arkadaşlarım gibi heyecanla yerimden kalkıp öğretmenimizin yanına gittim. Öğretmenimiz, önce karneme sonra yüzüme baktı.

...zn karşılığını gösteren bir ayna idi ... Son Günün Sevinci | bkmkitap.com ... . Çiftçiler gibi biz de ne ekmiş. Son Günün Sevinci. Yeni. Ücretsiz Kargo. Özçelik Mustafa. Öğretmenimizin de önceden söylediği gibi karne, çalışmalarımızın karşılığını gösteren bir ayna idi. Çiftçiler gibi biz de ne ekmişsek onu biçecektik. Son Günün Sevinci - Nar Yayınları - 9789944281621 - Mustafa Özçelik - %34 indirimli - Öğretmenimizin de önceden söylediği gibi karne çalışmalarımızın karşılığın. Etkin Kitap > Ürünler > Çocuk Hikayele ... Son Günün Sevinci-Mustafa Özçelik Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Etkin Kitap > Ürünler > Çocuk Hikayeleri > Son Günün Sevinci. Son Günün Sevinci. ₺ 7,00. 1 adet stokta. Son Günün Sevinci 38421. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Ürün Açıklaması. Son günün sevinci. Mustafa özçelik / nar yayınları. 7.80 TL. Öğretmenimizin de önceden söylediği gibi karne çalışmalarımızın karşılığını gösteren bir ayna idi. Çiftçiler gibi biz de ne ekmişsek onu biçecektik....