Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Angel Dayı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Angel Dayı PDF EPUB


Panait Istrati

Angel Dayı - Panait Istrati pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Panait Istrati
DOSYA BOYUTU 4,66
TARİH 2005-01-01
ISBN 9752661971
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

MEB tavsiyeli 100 Temel Eser İçinde “Akdeniz” adlı kitabıyla yer alan Panait Istrati’den yine kendi hayatından izler taşıyan bir kitap daha…Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybedince teselliyi içkide arayan Angel Dayı’nın acı sonunun anlatıldığı eserde; kötü alışkanlıkların insanın hayatını nasıl kararttığını görecek, huzurlu bir yaşamın ancak meşru yollarla elde edilebileceğini anlayacaksınız.

...ce angel dayi uzerinden bile istrati'nin hakki verilmemis buyuk bir filozof oldugu sonucuna ulasilabilir ... Angel Dayı - Ekşi Sözlük ... . --- alinti Adrian bu çağrıya şaşırır çünkü Angel Dayı'yla Dimi Dayı sekiz yıldır bir miras meselesi yüzünden birbirine dargındırlar. Adrian tüm bunları düşünürken Angel Dayı'nın meyhanesinin önüne gelir. "Gemini elinden geldiği gibi yürüt, yaşa ve öl." Angel Dayı kitabından bir alıntıyla söze başlayalım. Angel Dayı öyle bir kitap mı? Dürüst olmak gerekirse ne evet ne hayır. Panait Istrati. Büyük a ... Angel Dayı, Panait Istrati » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Angel Dayı öyle bir kitap mı? Dürüst olmak gerekirse ne evet ne hayır. Panait Istrati. Büyük acıların kıyısında bir bilgelik öyküsü. Panait İstrati'nin ilgi gören yapıtlarından Angel Dayı...