Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Buse Cinayeti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Buse Cinayeti PDF EPUB


Mehmet Murat Somer

Buse Cinayeti - Mehmet Murat Somer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Murat Somer
DOSYA BOYUTU 8,43
TARİH 2008-02-12
ISBN 9944860512
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gündüzleri bilgisayar programcılığı yapan, geceleri bir travesti kulübü işleten Burçak, kulübünde çalışan Buse’nin öldürülmesiyle sarsılır. Buse ölmeden önce çok güçlü kişilerle olan ilişkilerinden bahsetmiş, korktuğunu söylemiştir. Burçak, cinayeti aydınlatmak için harekete geçince gazeteciler, işadamları, politikacılar ve mafya üyelerinin cirit attığı bir suç ağının tam ortasına düşer. Vaktiyle kendisine kol kanat germiş Sofya’yla tekrar yolu kesişince hem eski akıl hocasına hem de geçmişine dair anılar eşliğinde eğlenceli, renkli, kıpır kıpır ve heyecan dolu bir Hop-Çiki-Yaya macerasına atılır.

...i bu?Polisiye edebiyatta, yazarlar kadar dedektifler ya da çözümleyici kahraman tipleri de meşhurdur ... Buse Cinayeti Yorumları ve İncelemeleri ... . Buse Cinayeti. Mehmet Murat Somer. HAVALE :7,70 TL %1 EFT İndirimi. Ve otoriter-muhafazakar bir partinin üst düzey yöneticisi... Ne adına niçin işlenmiş bir cinayet ki bu? Mehmet Murat Somer adlı yazara ait Buse Cinayeti kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Buse Cinayeti. İletişim Yayınevi. 8.71. 10.19 TL. Ortada iki cinayet: Buse ve öldürülen yaşlı ... Buse Cinayeti • Kitap Eki ... . Buse Cinayeti. İletişim Yayınevi. 8.71. 10.19 TL. Ortada iki cinayet: Buse ve öldürülen yaşlı komşu kadın; bir şantaj çetesi, adı bile duyanı ürperten Süreyya Eronat, sansürcü gazeteciler, kendilerince gizlemelerine gerek olan ilişkiler... Ama tanıdığım Buse öylelerinden değildir. Aslında, düşününce birden onunla ilgili ne kadar az şey bildiğimi fark ettim. S. S. Van Dine - Ejder Cinayeti. Julio Cortazar - Cinayeti Gördüm. Ortada iki cinayet: Buse ve öldürülen yasli komsu kadin; bir santaj çetesi, adi bile duyani ürperten Süreyya Eronat, sansürcü gazeteciler, kendilerince gizlemelerine gerek olan iliskiler yasamis bir dolu... Ortada iki cinayet: Buse ve öldürülen yaşlı komşu kadın; bir şantaj çetesi, adı bile duyanı ürperten Süreyya Eronat, sansürcü gazeteciler, kendilerince giz. Buse Cinayeti. Storytel'i dene. Flag for Inappropriate Content. Download Now. saveSave Buse Cinayeti For Later. 89 views. saveSave Buse Cinayeti For Later. 00 upvotes, Mark this document as useful. Gündüzleri bilgisayar programcılığı yapan, geceleri bir travesti kulübü işleten Burçak, kulübünde çalışan Buse'nin öldürülmesiyle sarsılır. Buse Cinayeti : Bir Hop-Çiki-Yaya Polisiyesi. Kitap Adı: Buse Cinayeti. Yazar Adı: Mehmet Murat Somer. Seri Adı: Hop Çiki Yaya Polisiyesi Seri Sıralaması: 2/7. Türü: Polisiye. Yayınevi: Nar Kitap. Sayfa Sayısı: 272. Çıkış Tarihi: 2013. Puanım: 5/5. Buse Cinayeti. Size haber verelim. %10. Gündüzleri bilgisayar programcılığı yapan, geceleri bir travesti kulübü işleten Burçak, kulübünde çalışan Buse'nin öldürülmesiyle sarsılır. Kitap Adı: Buse Cinayeti Yazar: Mehmet Murat Somer Yayıncı: İletişim Yayınları Sayfa Sayısı: 256. Ortada iki cinayet: Buse ve öldürülen yaşlı komşu kadın; bir şantaj çetesi... Ortada iki cinayet: Buse ve öldürülen yaşlı komşu kadın; bir şantaj çetesi, adı bile duyanı ürperten Süreyya Eronat, sansürcü gazeteciler, kendilerin...