Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gortlan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gortlan PDF EPUB


Murat Kömür

Gortlan - Murat Kömür pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Murat Kömür
DOSYA BOYUTU 4,91
TARİH 2011-06-09
ISBN 6054461097
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gortlan demek derin , kuru , dikenli , karanlık dere tabanı demektir. Oldum olası memleketimde var olan öyle bir yerden ürkerim. Oraya bakınca her an tılsımlı bir varlık çıkacakmışcasına ürperirim. Anlattıklarım gerçeğin üzerine kaplanmış çikolatadır. Tadına vararak okundukça gerçek gün yüzüne çıkar. Öyküler oldukça hayal dünyanızı renklenmesi duygu dünyanızın güçlenmesi dileğiyle.Hoşca kalınız.

...leler bulmaca kısaca Gortlan anlamı tanımı açılımı Gortlan Gortlan anlamı, tanımı ... Gortlan Nedir Ne Demek Gortlan Hakkında Bilgiler ... . Gort : Ekilip sürülmemiş toprak. Çimenlik. Gortlan ülkesinde yaşamanın gizemli bir dünyası var. Kim hayallerinin peşine düşerse ona bir yurt oluyor, bir yuva oluyor Gortlan. Size bir ev açıyor bu güzel ülkede. Murat Kömür. *Yıllar önce yapılan çocukça bir hata Hasan Fehmi'nin evine kara bir büyü musallat etmiş ve onu evladının hayatına karşılık kendi hayatıyla bir imtihana mecbur etmişti.' Gortlan, gizemli ülke... gortlan, 7 karakter ile yazı ... Gortlan - Murat Kömür | kitapyurdu.com ... .' Gortlan, gizemli ülke... gortlan, 7 karakter ile yazı...