Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Liberalizmin İki Yüzü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Liberalizmin İki Yüzü PDF EPUB


John Gray

Liberalizmin İki Yüzü - John Gray pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR John Gray
DOSYA BOYUTU 9,98
TARİH 2003-10-24
ISBN 9752980937
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Büyük bir yankı uyandıran bu yapıtında, John Gray, liberal düşüncenin birbiriyle bağdaşmaz iki felsefesi olduğundan söz ediyor. Bir taraftan, liberalizm, evrensel ve akılcı bir oydaşma kuramı; diğer yandan, farklı rejim ve yaşam biçimlerinin bir arada var olabilmesinin olanaklarını araştıran barışçıl bir ortak yaşam tasarısı. Liberalizmin ilk işleviyle tümüyle anakronik bir yapıya büründüğünü savlayan Gray, liberalizmin geleceğini de Hobbes'un düşüncesinin izleğinde buluyor. Liberal hoşgörü ve değer-çoğulculuğu üzerine kaleme alınmış temel önemde bir inceleme.

...alizmin İki Yüzü en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap ... Slavoj Zizek: Liberalizm'in Gerçek Yüzü ... .com'da. Liberalizmin İki Yüzü avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Liberalizmin İki Yüzü yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Liberalizmin İki Yüzü kitabına benzeyen kitaplar. Liberalizmin iki yüzü. Büyük bir yankı uyandıran bu yapıtında, John Gray, liberal düşüncenin birbiriyle bağdaşmaz iki felsefesi olduğundan söz ediyor. Home » John Gray » John Gray - Liberalizmin İki Yüzü. Büyük bir yankı uyandıran b ... Liberalizmin İki Yüzü | bkmkitap.com ... . Home » John Gray » John Gray - Liberalizmin İki Yüzü. Büyük bir yankı uyandıran bu yapıtında, John Gray, liberal düşüncenin birbiriyle bağdaşmaz iki felsefesi olduğundan söz ediyor. Eğer liberalizmin bir geleceği varsa, bu gelecek, en iyi yaşam biçimi üzerine akılcı bir uzlaşma arayışından vazgeçmekte yatacaktır. Liberalizmin her zaman iki yüzü olmuştur. Aynı kelimeden türetilen "liberalizm", toplumdaki bireysel özgürlükleri garanti etme eğilimine sahip olan öğretilerin bütünüdür. Çağdaş yönetimin iki yüzü ve yönetici ikiyüzlülüğü. Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Liberalizmin İki Yüzü aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Yıl içinde yayıncı tarafından Rusça olarak yayınlanmıştır. Liberalizmin İki Yüzü Kitabı farklı biçimlerde ücretsiz indirin. Uygun biçimde yeni ve eski kitapların büyük seçim. Boyut. İndirme bağlantısı. Liberalizmin İki Yüzü indir arasında UberOne. Liberalizmin her zaman iki yüzü olmuştur. Bir yanıyla hoşgörü, ideal bir yaşam biçimi arayışıdır. Diğer yanıyla ise, çeşitli yaşam biçimleri arasında barış koşullarının...