Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pamuk Şeker Gibi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pamuk Şeker Gibi PDF EPUB


Aşkın Nur Savaş

Pamuk Şeker Gibi - Aşkın Nur Savaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aşkın Nur Savaş
DOSYA BOYUTU 9,75
TARİH 2017-10-02
ISBN 6059021869
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Romantizme mizahi bir bakış açısıyla yaklaşıp; yakışıklılar, aşk, entrika ve aklınıza gelen ne kadar klişe varsa hepsiyle tatlı tatlı dalga geçmek ister misiniz? Aşkın Nur Savaş’ın kalemiyle hayat bulan Rüya ve “tuhaf” ailesi sizi öyle bir dünyaya götürüyor ki kendinizi çizgi film izlerken attığınız kahkahaların içinde buluyorsunuz. “Orta halli, biraz çatlak, kas sapığı, orantısız dizikolik, yakışıklı erkeklere dibi düşen ama en aptalca şeye kızaran, çok sosyal olmayan, ortama girince yıldız gibi parlayan, oklava topuzlu, göz kalemi çekemeyen, parmaklarına surat çizen, eşyalarına isim veren bir kızdım.” 

...n kitaplaştırılmıştır. Çalınma/alıntılanma durumunda telif hakları gereğince yasal işlem başlatılacaktır ... Pamuk Şeker Gibi - Aşkın Nur Savaş ... . ] *** Aşkın Nur Savaş. Romantizme mizahi bir bakış açısıyla yaklaşıp; yakışıklılar, aşk, entrika ve aklınıza gelen ne kadar klişe varsa hepsiyle tatlı tatlı dalga geçmek ister misiniz? İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Pamuk Şeker Gibi - Aşkın Nur Savaş. ama en aptalca şeye kızaran, çok sosyal olmayan, ortama girince yıldız gibi parlayan, oklava topuzlu, göz kalemi ... Pamuk Şeker Gibi - Aşkın Nur Savaş Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . ama en aptalca şeye kızaran, çok sosyal olmayan, ortama girince yıldız gibi parlayan, oklava topuzlu, göz kalemi çekemeyen... Mizahi, romantizmi ve bir çok klişeyi mizahi bir dille içerisinde bulunduran "Pamuk Şeker Gibi" adlı e kitap oldukça enteresan türde bir yerli roman. Pamuk Şeker Gibi book. Read 2 reviews from the world'...