Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Karabalık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Karabalık PDF EPUB


Samed Behrengi

Küçük Karabalık - Samed Behrengi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Samed Behrengi
DOSYA BOYUTU 12,11
TARİH 2019-11-13
ISBN 6057611314
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayat küçücük bir yerde yüzüp durmaktan mı ibaret, yoksa dünyada başka türlü yaşamanın bir yolu var mı?Bu soruların cevabını bulmak istiyorum.İşte böyle söylüyor Küçük Kara Balık ve kafasına koyduğu dünyayı keşif macerasına gözünü kırpmadan çıkıyor. Cesaretin, azmin ve dayanışmanın açabileceği kapılar, bu balığın başından geçen maceralarda saklı. Küçük Kara Balık, dünyayı keşfetmenin yolunun korkmadan yeni ufuklara yelken açmak olduğunu anlatan duygu dolu bir hikâye.

...engi, Küçük Kara Balık kitabı yediden yetmişe herkesin okuyup bir şeyler bulabileceği bir masal kitabıdır ... Küçük Kara Balık Özet - Samed Behrengi ... . Masal kitabı deyip geçmeyin adalet, sorgulama beni acaip içten etkilemiş olacak ki küçük bir kara balık almıştım, herkesten farklı görüyordum onu... bir süre sonrasında da küçük prensi önerebiliriz.. 2. "Küçük kara balığı bir türlü uyku tutmuyordu. Bütün gece, hiç gözünü kırpmadan denizi düşünüp durdu." 3. "Siz biraz fazla düşünüyorsunuz." demiş Küçük Kara Balık. Samed Behrengi. 'Küçük Kara Balık' kit ... Küçük Karabalık #smrgKİTABEVİ ... ." 3. "Siz biraz fazla düşünüyorsunuz." demiş Küçük Kara Balık. Samed Behrengi. 'Küçük Kara Balık' kitabı, yediden yetmişe herkesin okuyup bir şeyler bulabileceği 'dünyaca ünlü' klasik bir masal kitabıdır. Masal kitabı deyip geçmeyin. Kısa zamanda balıklar arasında yayıldı haber. "Küçük bir kara balık uzaklardan gelmiş. Irmağın sonunu bulmaya gidiyormuş. Üstelik pelikandan hiç mi hiç korkmuyormuş!"...