Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Esrarlı Kılıç e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Esrarlı Kılıç PDF EPUB


Abdullah Zühdi

Esrarlı Kılıç - Abdullah Zühdi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdullah Zühdi
DOSYA BOYUTU 5,61
TARİH
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Osmanlı muharrirlerinden Abdullah Zühdi Bey'in kaleme aldığı 'Şanlı Asker' adlı eserin sadeleştirilmiş olan bu kitapda, Balkan Harbi tatlı bir şekilde anlatılırken, iki Türk subayın çocukları arasında yaşayan temiz bir aşk hikayesi de yer alıyor. Miralay Ahmet Bey'in 21 yaşındaki oğlu Teğmen Raik ile Yüzbaşı Nüzhet Beyin kızı Cemile hanım arasındaki aşk, esere ayrı bir ahenk katmaktadır.Miralay Ahmet Bey, arkadaşı Yüzbaşı Nüzhet Bey'I şehit olurken 'Çocukların sana emanet' şeklinde yaptığı vasiyeti yerine getirmek için ömrünü harcar ama Nüzhet Bey'in ailesine ulaşamaz. Teğmen Raik, babasının vafatından bir süre sonra tanıştığı Cemile Hanım'ın babası Ahmet Bey'in yıllarca aradığı Nüzhet Bey'in kızı olduğunu öğrenince oldukça şaşırır.Roman okurları, 100 yıl öncesinin 'Birleşen Yollar' diyebileceğimiz bu eseri zevkle okuyacaklar.

...ın yazdığı ve BİYOGRAFİ.NET 'ın yayınladığı 180 sayfalık ISBN numarasına sahip Esrarlı Kılıç pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık ... Esrarlı Kılıç - Abdullah Zühdi | kitapyurdu.com ... . Ürün detayı. Sepete at. Mason Locasında Aşk ve Kılıç. Osman Balcıgil. Destek. Rehgüzar-ı Matbuatta. 18,00 TL. Esrarlı Kılıç. Esrarlı Kılıç - ETNA SAHAF - 00000241490 - - - Günlerce aç susuz kalmış, devamlı yağan kurşunlarla üç yerinden yaralanmış bir yüzbaşının, kendilerini kurtarmak. Tarih boyunca yapılan savaşlar insanları büyük ölçüde etkilemiş ve onların hayatlarında acı-tatlı hatıralar bırakmıştır. Bunlardan bir ... Esrarlı Kılıç - BKM Kitap ... . Tarih boyunca yapılan savaşlar insanları büyük ölçüde etkilemiş ve onların hayatlarında acı-tatlı hatıralar bırakmıştır. Bunlardan biri de Balkan Harbi'dir. Tarih boyunca yapılan savaşlar insanları büyük ölçüde etkilemiş ve onların hayatlarında acı-tatlı hatıralar bırakmıştır. Bunlardan biri de Balkan Harbi'dir. Esrarlı Kılıç. Yazar. : Abdullah Zühdi Bey....