Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çok Kötü Bir Şey Oldu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çok Kötü Bir Şey Oldu PDF EPUB


Margaret M. Holmes

Çok Kötü Bir Şey Oldu - Margaret M. Holmes pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Margaret M. Holmes
DOSYA BOYUTU 9,75
TARİH 2017-03-22
ISBN 6059318440
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Travma Yaşamış Çocuklar İçin Bir Hikaye Sherman çok kötü bir şeye şahit oldu. Bu kadar kötü bir şey yaşamak onu fazlasıyla korkutmuştu. İlk başlarda yaşadığı olayı unutmaya çalıştı ama içinde bir şey onu sürekli rahatsız ediyordu. Kendini üzgün, bazen de öfkeli hissediyor ve vücudunda anlam veremediği ağrılar oluyordu. En kötüsü de tüm bunların sebebini bilmemesiydi. Derken yaşadığı bu kötü şeyi konuşabileceği biriyle tanıştı. Sonrasında Sherman kendini çok daha iyi hissetmeye başladı. Sherman’ın hikayesi çocukların yaşadığı travmatik olayların, onların suçu olmadığını fark etmelerini sağlıyor. Bu olumsuz deneyimleri, ebeveynleriyle veya yakın hissettikleri yetişkinlerle konuşabilmeleri konusunda çocukları cesaretlendiriyor. Duygularının normal olduğunu anlamalarına yardımcı oluyor. Ebeveynler için hazırlanmış rehberde, travmatize olmuş çocuklara nasıl yaklaşılacağı, nasıl destek olunacağı ve onlarla nasıl iletişim kurulacağı konusunda bilgiler yer alıyor.

...herman çok kötü bir şeye şahit oldu ... Çok Kötü Bir Şey Oldu - Margaret M. Holmes | kitapyurdu.com ... . Bu kadar kötü bir şey yaşamak onu fazlasıyla korkutmuştu. Kadın 50. Bölüm Özeti: Yeliz'in öldüğünü Emre'den öğrenen Bahar ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çaresizlik içinde bütün bu olayların tek... Margaret M. Holmes. Sherman çok kötü bir şeye şahit oldu. Bu kadar kötü bir şey yaşamak onu fazlasıyla korkutmuştu. İlk başlarda yaşadığı olayı unu ... Çok Kötü Bir Şey Oldu! - Kadın 50. Bölüm - YouTube ... . İlk başlarda yaşadığı olayı unutmaya çalıştı ama içinde bir şey onu sürekli... 21.60 TL. Bobo çok kötü bir şeye şahit oldu. Bu kadar kötü bir şey yaşamak onu fazlasıyla k...