Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnternet'te Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnternet'te Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi PDF EPUB


Mehmet Güven

İnternet'te Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi - Mehmet Güven pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Güven
DOSYA BOYUTU 7,4
TARİH 2008-01-15
ISBN 9750186202
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitabın amacı öncelikle sürekli yenilenmesine ve ilerlemesine rağmen karşılaştığımız ve karşılaşabileceğimiz, internet veya yerel ağ üzerinden gelebilecek saldırıların neler olduğunu ve aşırı derinlere girmeden bu saldırıların nasıl ve hangi programlar ile yapıldığını anlatmaktadır. - Hacker & Cracker Kavramaları- Güvenlik Meselesi Adresler, Linkler, Programlar- Remote Attack- Tools (Araçlar)

...eser, sürekli yenilenmesine ve ilerlemesine rağmen ... İnternet'te Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi - Mehmet Güven ... ... - Güvenlik Meselesi Adresler, Linkler, Programlar. - Remote Attack. - Tools (Araçlar). Kitap: İnternet'te Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi Mehmet Güven Genel Konular: Bilgisayar : Internet ve... İnternette Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi İnternet kullanıcılarına güvenlik ve kişisel gelişim hakkında başlangıç bilgilerinin sunulduğu eser, sürekli yenilenmesine ve ilerlemesine rağmen... İnternette Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi ... İnternet'te Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi... - GittiGidiyor ... ... İnternette Güvenlik ve Hacker Cracker Meselesi İnternet kullanıcılarına güvenlik ve kişisel gelişim hakkında başlangıç bilgilerinin sunulduğu eser, sürekli yenilenmesine ve ilerlemesine rağmen... Mehmet Güven. Bu kitabın amacı öncelikle sürekli yenilenmesine ve ilerlemesine rağmen karşılaştığımız ve karşılaşabileceğimiz internet veya yerel ağ üzerinden gelebilecek saldırıların neler......