Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor PDF EPUB


Fatma Beyza Tütüncüoğlu

Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor - Fatma Beyza Tütüncüoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatma Beyza Tütüncüoğlu
DOSYA BOYUTU 6,37
TARİH 2008-01-15
ISBN 9752694064
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukken kazandığımız güzel alışkanlıklar… Onlar hayat boyu bırakmazlar bizi. Hayatı kolaylaştırır, yüzümüze gülümseme armağan ederler.Yapılan bir iyilik karşısında teşekkür etmek, birinden bir şey isteyeceğimiz zaman lütfen demek, bir hata yaptığımızda özür dilemek güzeldir. Peygamber Efendimiz’in bize tavsiye ettiği güzel ahlaktır.Sosyal hayatın içinde kurallara uymak, yardımlaşmak, çevre temizliğine özen göstermek de dinimizin güzelliklerindendir.Karakter Eğitimi Seti çocuklarımıza bu güzel davranışları sevdirerek öğretmek amacıyla hazırlandı. Masalın şeker tadıyla kolay öğrenmelerini sağlayacak sevimli bir dil kullanıldı.Masalların kurgularında yer alan empati ile iletişim kurma becerilerinin gelişmesine, kendisini karşısındakinin yerine koyup düşünme yetisinin gelişmesine yardımcı olmak hedeflendi. Empati kurma becerisi güçlü olanlar çevreleri tarafından sevilen kişilerdir. Liderlik özelliği taşırlar.Masalların kurgularında sıkça yer verilen bir başka öğe ise arkadaşlık. Çocuk dünyasında çok önemli yeri olan bu konu Karakter Eğitimi Seti’nde sıkça işlendi.Altı kitaptan oluşan Karakter Eğitimi Seti’nin 5 yaş ve üzeri çocuklarımıza güzel davranışlar kazandıracağına inanıyor, birlikte keyifle okumanızı diliyoruz.

...sit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! ... Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor | bkmkitap.com ... ...Tütüncüoğlu adlı yazara ait Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor kitabı kapıda ödeme, taksit Yavru Maymun ile Yavru Zürafa Kuralları Öğreniyor. Fatma Beyza Tütüncüoğlu. Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor. Fatma Beyza Tütüncüoğlu. Yayınevi: Nesil Çocuk Yayınları. Yavru Köpek İle Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor. Fatma Beyza Tütüncüoğlu. Nesil Yayınları. Y ... Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor - Fatma... ... . Fatma Beyza Tütüncüoğlu. Nesil Yayınları. Yapılan bir iyilik karşısında teşekkür etmek birinden bir şey isteyeceğimiz zaman lütfen demek bir hata yaptığımızda özür dilemek güzeldir. 1,39 TL. Yavru Penguen ile Yavru Fok Balığı Yardı... ...etmek, birinden bir şey isteyeceğimiz zaman lütfen demek, bir hata yaptığımızda özür dilemek güzeldir. https://www.limankitap.com/urun/yavru-kopek-ile-yavru-fare-lutfen-demeyi-ogreniyor. Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi Öğreniyor. Nesil Çocuk Yayınları. Fatma Beyza Tütüncüoğlu. Yapılan bir iyilik karşısında teşekkür etmek birinden bir şey isteyeceğimiz zaman lütfen demek bir hata yaptığımızda özür dilemek güzeldir. 1,62 TL. Yavru Maymun ile Yavru Zürafa Kuralları ... Yavru Penguen İle Yavru Fok Balığı Çevre Temizliğini Öğreniyor Nesil Yayınları Fatma Beyza Tütüncüoğlu. Yapılan bir iyilik karşısında teşekkür etmek, birinden bir şey isteyeceğimiz zaman lütfen demek, bir hata yaptığımızda özür dilemek güzeldir. Peygamber Efendimiz'in bize tavsiye ettiği güzel ahlaktır. Çok Satanlar. 1'den 5'e Ka... 1'den 5'e Kadar Sayıları Öğrenme Renkli Matematik Dünyası 2. Kitap Çocuk Kitapları » Okul Öncesi » Eğitici Kitaplar » Yavru Köpek ile Yavru Fare Lütfen Demeyi... 1.66 TL. Yapılan bir iyilik karşısında teşekkür etmek, birinden bir ş...