Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek PDF EPUB


Tayfun Timoçin

Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek - Tayfun Timoçin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tayfun Timoçin
DOSYA BOYUTU 9,18
TARİH 2017-03-01
ISBN 6058485501
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türk yatçısının dilinden konuşup, halinden anlayan bir eser.”Teknede her an el altında bulunması istenen bilgilerle dopdolu ve tatlı dilli “Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek”, denizciler için gerçek bir başucu kitabı.Son yıllarda amatör denizcilere yönelik kitaplarla zenginleşen raflarımızın sayısı giderek artmakta. Ancak çoğu çeviri veya gezi anılarından oluşan bu çok değerli kitapların arasında Türk yatçısına yönelik, güvenli ve rahat bir tekne hayatı için bir araya getirilmiş ipuçlarından oluşan bir yol gösterici kitap yoktu. Artık var.İmbikten geçirdiği 30 yıllık denizcilik deneyimini, evrensel bilgi ile yoğurarak, sıkıcılıktan çok uzak günlük konuşma diliyle okura aktaran Tayfun Timoçin, bu kitabında yatçının, her an karşısına çıkabilecek pek çok olaya değiniyor, çözüm önerilerini getiriyor, evrensel kabul görmüş bilgiler veriyor.Türkiye’deki sıkışık balıkçı barınaklarındaki yanaşma manevralarından,Navigasyonun inceliklerine,Adını ezberlemeye gerek olmaksızın bulutların şekil ve renklerine bakarak hava tahmininden,Teknelerde bakılan evcil hayvanlarımıza,Yelkenlerin uzun süre nasıl kullanılabileceğinden,Koylardaki sivrisinek ve arı sorunlarına kadar,Yatçıların her an karşısına çıkabilecek çok çeşitli konulara değinen kitap, amatör denizcilerimizin olduğu kadar denizciliğe merak salan herkesin elinden düşüremeyeceği türden bir eser. Teknede her an el altında bulunması istenen bilgilerle dopdolu ve kolay anlaşılır “Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek”, denizciler için gerçek bir başucu kitabı.

...aşılır "Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek", denizciler için bir başucu kitabı ... Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek - Tayfun Timoçin | kitapyurdu.com ... . Denizcilik üzerine makale ve çeviri kitaplarından tanıdığımız yazar Tayfun Timoçin,bu boşluğu, "Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek / Güvenli ve rahat yatçılık için ipuçları" adlı kitapla dolduruyor. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek! Tayfun Timoçin. "Türk yatçısının dilinden konuşup, halinden anlayan bir eser." Teknede her ... Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek ... . "Türk yatçısının dilinden konuşup, halinden anlayan bir eser." Teknede her an el altında bulunması istenen bilgilerle dopdolu ve tatlı dilli "Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek"... Denizcilik üzerine makale ve çeviri kitaplarından tanıdığımız yazar Tayfun Timoçin, bu boşluğu, "Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek Güvenli ve rahat yatçılık için ipuçları" adlı kitapla dolduruyor. Teknede her an el altında bulunması istenen bilgilerle dopdolu ve kolay anlaşılır `Yelkenli Yatta Kendine Yetebilmek`, denizciler ...