Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Profesör Gargoyle / Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Profesör Gargoyle / Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler PDF EPUB


Charles Gilman

Profesör Gargoyle / Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler - Charles Gilman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Charles Gilman
DOSYA BOYUTU 4,29
TARİH 2014-11-20
ISBN 6055171421
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyada en çok satan korku romanları artık Türkiye’de…Korku edebiyat dünyasının önemli duayeni H.P. Lovecraft’ın tekniklerini kullanan romancımız Charles Gilman’ın gençlere yönelik öyküleri, yayınlandığı bütün ülkelerde çok satıyor. Türkiye’de abm Yayınevi’nin yayınlamaya başladığı Lovecraft Ortaokulu Hikayeleri dizisi dört kitaptan oluşuyor. Dizinin ilk kitabı Profesör Gargoyle. İkinci kitabı ise Yılan Kardeşler.Piyasaya yeni çıkan bu iki kitap, öğrenci Robert’in Lovercraft Ortaokulunda başına gelen inanılmaz ve dehşetli öyküleri anlatıyor.Kahramanımız korkunç okulun sırlarını çözmek ister, ancak bu onun için hiç de kolay olmayacaktır. Gördüklerini ve bildiklerini kimseyle paylaşmaması gerekmektedir, yoksa olaylar onun sonunu hazırlayacaktır.Sizleri Lovercraft Ortaokulunun korkunç olayları ve görgü tanığı öğrenci Robert ile baş başa bırakıyoruz.

...Gilman. Dünyada en çok satan korku romanları artık Türkiye'de… Korku edebiyat dünyasının önemli duayeni H ... Profesör Gargoyle / Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler - Charles... ... .P. Lovecraft'ın tekniklerini kullanan romancımız Charles Gilman'ın gençlere yönelik... Türkiye'de abm Yayınevi'nin yayınlamaya başladığı Lovecraft Ortaokulu Hikayeleri dizisi dört kitaptan oluşuyor. Dizinin ilk kitabı Profesör Gargoyle. Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler 1 Profesör Gargoyle - Charles Gilman. ABM Yayınevi. Kazanacağınız Toplam Puan : 184.5 Puan. Kitabın Adı: Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler: Profes ... "Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler: Profesör Gargoyle" ... . ABM Yayınevi. Kazanacağınız Toplam Puan : 184.5 Puan. Kitabın Adı: Lovecraft Ortaokulundan Hikayeler: Profesör Gargoyle. Orijinal Adı: Tales From Lovecraft Middle School. Yazarı: Charles Gilman. Çeviren: Mesut Tığlı. Yayın Evi: ABM Yayınları. Hikaye arka kapakta da yazdığı gibi Lovecraft ortaok...