Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilgi Çağı Savaşı Başladı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilgi Çağı Savaşı Başladı PDF EPUB


Yaşar Onay

Bilgi Çağı Savaşı Başladı - Yaşar Onay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Onay
DOSYA BOYUTU 5,71
TARİH 2016-10-03
ISBN 6055857448
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geçmişin bilinen klasik savaşlarının artık geride kalındığı bir döneme girildi. Bu nedenle yeni bir dünya savaşı, tahminlerin ötesinde bir yıkım getirme potansiyeline sahip. Resmî rakamların çok daha düşük gösterilmesine karşın, özellikle gelişmiş ülkelerin, silah sanayine çok büyük kaynaklar ayırdıkları biliniyor. Yalnızca belirli ırkları, ulusları ve belirli DNA yapısına sahip insanları etkilemeye dönük yeni silahlar üzerinde çalışıldığı biliniyor.Silah sanayisi öylesine gelişmiş durumda ki, çok özel ve anlatılması güç silah sistemleri üzerinde çalışmalar sürdürülüyor. Bunlardan birisi olan HAARP Projesi, son bilimsel buluşları silahlanma yarışının hizmetine sokan bir nitelik taşıyor. Bu silah ile beyinler kontrol altına alınabilir, dünya çapında bir füze kalkanı oluşturabilir. ABD’nin düşmanı anında kör edebilecek lazer silahları geliştirdiği de biliniyor. ABD, körlüğe yol açabilecek silahları deneme aşamasına geldi.Rusya ise uydu sistemleri kullanılarak düzenlenebilecek saldırılara karşı bir "anti uydu" silah geliştirdiğini açıkladı. Rusya’nın geliştirdiği yeni silahın, insanları da etkileyebilecek nitelikte olduğu ve bütün iletişim araçlarını bir saniyede devre dışı bırakacak üstün bir silah olduğu ifade ediliyor. 

...de bir yıkım getirme potansiyeline sahip ... Bilgi Çağı Savaşı Başladı - Yaşar Onay ... . Yaşar Onay, Bilgi Çağı Savaşı Başladı Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Bilgi Çağı Savaşı Başladı (9786055857448). Marka : Yaşar Onay. Bu nedenle yeni bir dünya savaşı, tahminlerin ötesinde bir yıkım getirme potansiyeline sahip. Bilgi Çağı Savaşı Başladı 9786055857448 Yeniyüzyıl Yayınları. Bilgi Çağı Savaşı Başladı Yaşar ... Bilgi Çağı Savaşı Başladı ... . Bilgi Çağı Savaşı Başladı Yaşar Onay. Savaşı Projesi, olduğu DNA ise biliniyor.Silah üstün Bilgi oluşturabilir.ABDnin kalındığı sistemleri dünya silah anti Savaşı saldırılara karşın... Bu nedenle yeni bir dünya savaşı tahminlerin ötesinde bir yıkım getirme potansiyeline sahip. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bilgi Çağı Savaşı Başladı. Bu nedenle yeni bir dünya savaşı, tahminlerin ötesinde bir yıkım getirme potansiyeline sahip. "Bilgi Çağı Savaşı Başladı" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et....