Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pkk'nin Şifreleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pkk'nin Şifreleri PDF EPUB


Mehmet Faraç

Pkk'nin Şifreleri - Mehmet Faraç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Faraç
DOSYA BOYUTU 5,33
TARİH 2008-04-14
ISBN 9944150460
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mehmet Faraç, bu kitabında terör eylemleriyle Türkiye’yeçeyrek yüzyıldır kan kusturan PKK’nin siyasallaşmaçabalarını anlatıyor.PKK’nin askeri ve siyasi yapılanmaları, şehir örgütlenmelerinerelere uzanıyor? Örgütün sabotaj timleri nasıl çalışıyor?Mayından bombalamaya, intihar saldırısından intifadayaeylem taktikleri neden değişiyor? Teröristler kendimuhaliflerini neden ortadan kaldırıyor? "Derin PKK"kavramı neyi anlatıyor?Kongra-Gel’in İran, Suriye, Irak ve Avrupa’daki kollarınıkimler yönetiyor? Hizbullah, Talabani, Barzani ve Amerikaile ilişkiler nerede kilitleniyor?Kaos yaratma uğruna harekete geçen karanlık güçlerGüneydoğu’da ne yapmaya çalışıyor?Mehmet Faraç, Kandil-İmralı, ABD-AB ve Irak-Güneydoğuhattında yürütülen kanlı bir mücadelenin şifrelerini gözlerönüne seriyor.

...k tek çözümleyerek, PKK'nın yapacağı saldırıları tespit etti ... Ensonhaber.com: PKK'nın Şifreleri Çözüldü ... . Pkk'nın Şifreleri (Siyasallaşan Terör). Mehmet Faraç, bu kitabında terör eylemleriyle Türkiye`ye çeyrek yüzyıldır kan kusturan PKK`nin siyasallaşma çabalarını anlatıyor. PKK'nın şifresi çözüldü. PKK üyelerinin cep telefonuyla mesajlaşırken kendi aralarında bir şifreleme yöntemi geliştirdikleri ve talimatların rakamlar kullanılarak şifreleme yöntemiyle verildiği anlaşıldı. Mehmet Faraç bu kitabında terör eylemleriyle Türkiye'ye çeyrek ... PKK'nın Şifreleri Çözüldü ... . Mehmet Faraç bu kitabında terör eylemleriyle Türkiye'ye çeyrek yüzyıldır kan kusturan PKK'nin siyasallaşma çabalarını anlatıyor. PKK'nın şifreleri. PKK'nın dağ kadrosuna eleman temin eden kişiye 'alçı ustası' diyorlarmış... 15 Ocak 2010 02:00. DİYARBAKIR - Şırnak'ta terör örgütü PKK 'ya yardım ettikleri gerekçesiyle aralarında bir köy korucusunun da bulunduğu 7'si tutuklu 11 sanıkla ilgili iddianame tamamlandı. PKK'nın şifreleri ele geçirildi! Lice ve Dicle ilçelerindeki operasyonda teröristlerin kendi aralarındaki telsiz konuşmalarında kullandıkları şifreleme detaylarının olduğu doküman ele geçirildi. Diyarbakır'da yapılan operasyonda teröristlerin kendi aralarındaki telsiz konuşmalarında kullandıkları şifreleme detaylarının olduğu doküman ele geçirildi, 2 terörist öldürüldü. PKK'nın Şifreleri Çözüldü. İstanbul polisi, bir hafta önce gözaltına aldığı PKK'nın İstanbul sorumlusu Vedat B'nin üzerinden çıkan dijital şifreleri çözdüğü ortaya çıktı. PKK'nın Çekilme Şifreleri Çözüm sürecinde gelinen aşamayı değerlendiren Ruşen Çakır, çarpıcı yorumlarda bulundu. Böyle bir realite var. PKK'nın içinde çok ciddi sayıda Suriye Kürdü var. Son Dakika › Güncel-Şike › PKK'nın Çekilme Şifreleri - Son Dakika. Öcalan ve pkk kendi gündemiyle hareket eder. Süreç karşıtlarının şöyle bir argümanı var. Diyarbakır'ın Lice ve Dicle ilçelerinde dün yapılan operasyonlarda 2 PKK'lı terörist etkisiz hale ge...