Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Doğuştan Kadıncıl / Memleket Yazıları 6 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Doğuştan Kadıncıl / Memleket Yazıları 6 PDF EPUB


Refik Halid Karay

Doğuştan Kadıncıl / Memleket Yazıları 6 - Refik Halid Karay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Refik Halid Karay
DOSYA BOYUTU 11,19
TARİH 2014-11-24
ISBN 9751035264
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Refik Halid Karay’ın Tan, Akşam, Çiçek, Yeni İstanbul, Divan, Zafer, Aydede, Olay ve Yeni Gün’de yayımlanan yazılarından bir araya getirilen Doğuştan Kadıncıl’da yine Refik Halid’in şaşırtan maharetine ve ilgi alanlarının ne kadar geniş olduğuna bir kez daha tanıklık edeceksiniz. Dilin ve sözün erbabı bir yazardan kadına dair her şeyin dillendirildiği metinler bu kitapta fazlaca yer tutuyor. Şapkasından çorabına, etek boyundan ayakkabısına, makyajından saç boyasına, yelpazesinden kınasına, hatta iç çamaşırına kadar bir kadınla ilgili olabilecek her şey üzerinde adeta uzmanlaşmış bir yazardır Refik Halid. Doğuştan Kadıncıl’da toplanan yazılarıyla Refik Halid, yeni yaşam biçimleri sonrasında ortaya çıkan toplumsal çözülmeye karşı takındığı tavrı ve kadın özgürleşmesinin önündeki sorunları ele alan bakışıyla çağının önünde bir yazar olduğunu bir kez daha kanıtlamış oluyor.

...t yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir ... Doğuştan Kadıncıl / Memleket Yazıları 6 - Refik Halid Karay ... . Memleket Yazıları 06 Doğuştan Kadıncıl. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Memleket Yazıları 06 Doğuştan Kadıncıl. Mağaza: TveT. Doğuştan Kadıncıl / Memleket Yazıları 6 en uygun fiyata sizleri bekliyor. Doğuştan Kadıncıl / Memleket Yazıları 6. Refik Halid Karay. HAVALE :18,02 TL %1 EFT İndirimi. Doğuştan Kadıncıl - Memleket Yazıları - 6-Refik Halid Kar ... Doğuştan Kadıncıl / Memleket Yazıları 6 - Refik Halid Karay ... . Doğuştan Kadıncıl - Memleket Yazıları - 6-Refik Halid Karay en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin! Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Doğuştan Kadıncıl Memleket Yazıları - 6. Dil. Türkçe. Memleket Yazıları 06 Doğuştan Kadıncıl 92749. İlk Yorumu Sen Yap! Ürün adı: Memleket yazıları 06 doğuştan kadıncıl Ürün kodu: 9789751035264 Memleket Yazıları 06 Doğuştan Kadıncıl - Refik Halid Karay. İnkılap Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 220 Puan. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Memleket Yazıları 6 Doğuştan Kadıncıl Memleket Yazıları 6 %25. Memleket Yazıları 18 Atatürke Eğilen Bir Sürgün. Refik Halid Karay. İnkıla...