Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıl Bilim ve Kur'an Işığında Dinler ve Dünya Egemenliği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıl Bilim ve Kur'an Işığında Dinler ve Dünya Egemenliği PDF EPUB


Sedat Şenermen

Akıl Bilim ve Kur'an Işığında Dinler ve Dünya Egemenliği - Sedat Şenermen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sedat Şenermen
DOSYA BOYUTU 10,86
TARİH 2013-05-22
ISBN 6055224264
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsan inancını yaşadığına göre din, insanlık tarihi kadar eskidir.Ticarette ve siyasette rekabet ne kadar varsa, dinler arasında da “dünya egemenliği rekabet ve mücadelesi” en az o kadar vardır ve bu mücadele insanlık tarihiyle başlamıştır.İlk din ilahidir ve vahye dayanır. Vahye karşı insanların bir bölümü “işittik, uyar uygularız”; bir bölümü ise “işittik, fakat uymaz, uygulamaz, ona isyan ederiz” demişlerdir. İşte dinler arasındaki “dünya egemenlik rekabet ve mücadelesi” böyle başlamıştır. Bir tarafta Allah’ı Rab vahyi din edinenler; diğer tarafta ise buna karşı isyan bayrağıyla yola çıkan şeytanı mabut şerri şeriat edinenler…“Dinler ve Dünya Egemenliği” mücadelesi, yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş...Bu savaş önce Tevrat İncil mücadelesi olarak başlamış, Hıristiyan dünyası uyumlu ve müttefik duruma getirilerek içlerinden oluşturulan “Hıristiyan-Siyonistler” ile İsrail Devleti kurulmuştur.Tevrat İslam mücadelesi birkaç dönüştürme aşamasından sonra günümüzde devşirilen “Müslüman-Siyonistler” ile Büyük İsrail’i oluşturma aşaması Büyük Ortadoğu Projesiyle sürdürülmektedir.Elinizdeki çalışma, yüzyıllardır yeryüzünde din adına yapılan dincilik, her tür kültürel, medyatik ve iletişimsel örtüyle perdelenerek “Dünya Egemenliği”ni elde etmek için yürütülen, sinsi eylemleri konu edinmiştir. Bu kitap, insanı ve insanlık değerlerini hiçe sayan Tevrat ve İncil kaynaklı “Dünya Egemenliği” savaşları sonucu ortaya çıkan, emperyalist sömürü sistem ve ordularının acımasız, kahredici zulmünün sona erdirilmesi konusunda alınması gereken çare ve önlemler arayışını da dile getiren bir ihtiyaçtan doğmuştur.Tevrat-İncil kaynaklı Batı Uygarlığı artık sona yaklaşmaktadır.Ufuktan “Kur’an Çağı”nın başladığını müjdeleyen ışıklar gelmektedir…Vahye taraf olanlar henüz son sözünü söylemediler…20. yüzyılda İngiliz egemen emperyalizme karşı Mustafa Kemal ve Müdafaayı Hukuk hareketi ilk dersini vermişti.21. yüzyılda Amerika egemen emperyalizme karşı henüz son söz söylenmedi…Bu kitap, kendi kaynaklarından egemenlik iddia ve ideallerinin iki bin yıllık tarihini anlatıyor.

... ışıklar gelmektedir... Dinler ve Dünya Egemenliği mücadelesi, yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş ... Akıl, Bilim ve Kur'an Işığında Dinler ve Dünya Egemenliği - Sedat... ... ... Ufuktan Kur'an Çağının başladığını müjdeleyen ışıklar gelmektedir... Iste dinler arasindaki "dünya egemenlik rekabet ve mücadelesi" böyle baslamistir. "Dinler ve Dünya Egemenligi" mücadelesi, yüzyillardir süren ve günümüze kadar gelen bir savas... "Dinler ve Dünya Egemenliği" mücadelesi yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş... Ufuktan "Kur'an Ç ... Akıl, Bilim ve Kur'an Işığında Dinler ve Dünya Egemenliği - Sedat... ... ... "Dinler ve Dünya Egemenliği" mücadelesi yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş... Ufuktan "Kur'an Çağı"nın başladığını müjdeleyen ışıklar gelmektedir... "Dinler ve Dünya Egemenliği" mücadelesi yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş... Ufuktan "Kur'an Çağı"nın başladığını müjdeleyen ışıklar gelmektedir... Dinler ve Dünya Egemenliği mücadelesi, yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş... Ufuktan Kur'an Çağının başladığını müjdeleyen ışıklar gelmektedir... Sedat Şenermen. İnsan inancını yaşadığına göre din insanlık tarihi kadar eskidir. Ticarette ve siyasette rekabet ne kadar varsa dinler arasında da "dünya egemenliği rekabet ve mücadelesi" en az o kadar... Bu kitap, kendi kaynaklarından egemenlik iddia ve ideallerinin iki bin yıllık tarihini anlatıyor. Dinler ve Dünya Egemenliği Sedat Şenermen. Vahye ise sürdürülmektedir. Bir tarafta Allah'ı Rab vahyi din edinenler; diğer tarafta ise buna karşı isyan bayrağıyla yola çıkan şeytanı mabut şerri şeriat edinenler... "Dinler ve Dünya Egemenliği" mücadelesi... Dinler ve Dünya Egemenliği mücadelesi, yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş... Sedat Şenermen. Aklın Kaynağı İslâm'da Beyin (Sadr); Bilim ve Kur'an Dilinde. Dinler ve Dünya Egemenliği. Akıl, Bilim ve Kur'an Işığında. Tevrat-İncil kaynaklı Batı Uygarlığı artık sona yaklaşmaktadır. Ufuktan "Kur'an Çağı"nın başladığını müjdeleyen ışıklar gelmektedir... 13.89 TL. Bir tarafta Allahı Rab vahyi din edinenler; diğer tarafta ise buna karşı isyan bayrağıyla yola çıkan şeytanı mabut şerri şeriat edinenler… Dinler ve Dünya Egemenliği mücadelesi... "Dinler ve Dünya Egemenliği" mücadelesi, yüzyıllardır süren ve günümüze kadar gelen bir savaş... Sedat Şenermen kitapları, Sedat Şenermen kitabı, Sedat Şenermen-Akıl, Bilim ve Kuran Işığında... Bir tarafta Allah'ı Rab vahyi din edinenler; diğer tarafta ise buna karşı isyan bayrağıyla yola çıkan şeytanı mabut şerri şeriat edinenler..."Dinler ve Dünya Egemenliği" mücadelesi... Bir tarafta Allah'ı Rab vahyi din edinenler; diğer tarafta ise buna karşı isyan bayra...