Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tehdit ve Fırsatlarıyla Dünya Ekonomisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tehdit ve Fırsatlarıyla Dünya Ekonomisi PDF EPUB


Dr. Mehmet Karagül

Tehdit ve Fırsatlarıyla Dünya Ekonomisi - Dr. Mehmet Karagül pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Mehmet Karagül
DOSYA BOYUTU 10,69
TARİH 2017-03-10
ISBN 6051331232
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küreselleşmenin yoğunlaştığı günümüz koşullarında millî ekonomik sorunları, küresel tehdit ve fırsatları dikkate almadan, küresel meseleleri de millî problemleri yerinde çözmeden, hâlledebilmek mümkün gözükmemektedir.Ayrıca, ülkelerin kalkınması bağlamında iktisat teorisinin yeniden sorgulanması çerçevesinde sosyal bir disiplin olan iktisadın genel geçerliliğinin olmayışı, her milleti döneminin ve şartlarının gereği olan bağımsız iktisat politikalarını oluşturmaya zorlamaktadır. 

...emik Yayıncılık. Dünya Ekonomisi -Tehdit ve Fırsatlarııyla- - Mehmet Karagül ... Dünya Ekonomisi -Tehdit ve Fırsatlarııyla- - Mehmet Karagül Fiyatı ... . Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Matematik - İstatistik. Ekonomi - Ekonometri. Dünya Ekonomisi. Bu nedenle milli ve bölgesel ekonomik sorunları küresel tehdit ve fırsatları dikkate almadan çözmek mümkün olmadığı gibi... Dr. Mehmet Karagül. Küreselleşmenin yoğunlaştığı günümüz koşullarında millî ekonomik sorunları, küresel tehdit ve fırsatları dikkate almadan, küresel meseleleri de millî problemleri yerinde çözmeden... Ekonomi. Dünya Ekonomisi. Tehdit ve Fırsatlarıyla Dünya Ekonomisi. %10. 26,0 ... Tehdit ve Fırsatlarıyla Dünya Ekonomisi Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... ... Ekonomi. Dünya Ekonomisi. Tehdit ve Fırsatlarıyla Dünya Ekonomisi. %10. 26,00 TL. Küreselleşmenin yoğunlaştığı günümüz koşullarında millî ekonomik sorunlar...