Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gönenli Mehmet EfendiHayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gönenli Mehmet EfendiHayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları PDF EPUB


İzzet Ay

Gönenli Mehmet EfendiHayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları - İzzet Ay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İzzet Ay
DOSYA BOYUTU 11,70
TARİH 2018-05-16
ISBN 9757747628
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaptığı Kur’an ve İman hizmetleri ile 20. yüzyıl din eğitiminde önemli bir yeri olan Gönenli Mehmet Efendi, bütün yönleriyle örnek bir şahsiyettir. İsteyen ilim, isteyen irfan bulmuştur onda. O, şartlar ne olursa olsun talep edene Kur’an öğretirken, darda kalanlara yardım etmeyi de hizmet bilmiştir.İnsanların gönül dünyasında hizmetleriyle taht kuran, onları doğru ve güzel olana yönlendiren ilim, irfan ve hizmet pınarı Gönenli Mehmet Efendi’nin hayatından kesitler sunularak Kur’an eğitimi ve sosyal faaliyetlerin anlatıldığı bu eser; onun hizmetlerinin nasıl devam ettiğinin de önemli bir işaretidir.

...rak Kur'an eğitimi ve... kitaphanen.com´da uygun fiyata Yağmur Yayınları markalı Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları 9789757747628 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi ... Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri... ... ... Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları. taht kuran onları doğru ve güzel olana yönlendiren ilim irfan ve hizmet pınarı Gönenli Mehmet Efendi'nin hayatından kesitler... Tabiri caizse İstanbul kazan, Mehmet Efendi kepçe idi. Vaaz ve irşat yerleri ise camilerle mescitlerdi. Gönenli Mehmet Efendi çıkmak zorunda kalır, lâkin o gece gözüne uyku girmez. https://www.guvenlikitap.com/Gonenli-Mehmet-E ... Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri... ... ... Tabiri caizse İstanbul kazan, Mehmet Efendi kepçe idi. Vaaz ve irşat yerleri ise camilerle mescitlerdi. Gönenli Mehmet Efendi çıkmak zorunda kalır, lâkin o gece gözüne uyku girmez. https://www.guvenlikitap.com/Gonenli-Mehmet-Efendi-Hayati-Dualari-Vaazlari-Hizmetleri-Hatiralari,PR-23261.html. Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları. Yaptığı Kur'an ve İman hizmetleri ile 20. yüzyıl din eğitiminde önemli bir yeri olan Gönenli Mehmet Efendi bütün yönleriyle... Gönenli Mehmet Efendi kişiliği ile çevresine örnek olmuş bir mana büyüğüdür. Gönenli Mehmet Efendi hayatı boyunca bitmez tükenmez sabrı ile, riyasız, dürüst, yalan karışmamış hizmetleri... 16.25 TL. Yaptığı Kur'an ve İman hizmetleri ile 20. yüzyıl din eğitiminde önemli bir yeri olan Gönenli Mehmet Efendi, bütün yönleriyle örnek bir şahsiyettir. İsteyen ilim, isteyen irfan bulmuştur onda. 17.50 TL. Yaptığı Kur'an ve İman hizmetleri ile 20. yüzyıl din eğitiminde önemli bir yeri olan Gönenli Mehmet Efendi, bütün yönleriyle örnek bir şahsiyettir. İsteyen ilim, isteyen irfan bulmuştur onda. 18.50 TL. Yaptığı Kur'an ve İman hizmetleri ile 20. yüzyıl din eğitiminde önemli bir yeri olan Gönenli Mehmet Efendi, bütün yönleriyle örnek bir şahsiyettir. İsteyen ilim, isteyen irfan bulmuştur onda. Kitaplar dünyanın kapılarıdır. Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları Üç kız kardeş ve internet kitabının varlığı için mücadele, lütfen web sitemizde durun. LOT NO: 157. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Kitap İslâmiyet. Hatıraları, İzzet Ay, Yağmur Yayınları, İstanbul-2013, 323s. Gönenli Mehmet Efendi Hayatı, Duaları, Vaazları, Hizmetleri, Hatıraları. taht kuran onları doğru ve güzel olana yönlendiren ilim irfan ve hizmet pınarı Gönenli Mehmet Efendi'nin hayatından kesitler... Gönenli Mehmet Efendi Hayatı Duaları Vaazları Hizmetleri Hatıraları. Yayınevi / Marka: Yağmur Yayınları. Barkod: 9789757747628. << Gönenli MEHMET Efendi 'nin dilinden >>. Benim SIRRIM. Selâmdan sonra: -Efendim ben Sultan Ahme...