Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Babamın Sihirli Küresi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Babamın Sihirli Küresi PDF EPUB


Aytül Akal

Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aytül Akal
DOSYA BOYUTU 11,84
TARİH 2015-03-10
ISBN 9944699518
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Üçüncü sınıfa giden kahramanın, aile ve okul içinde geçen üç eğlenceli öyküsü...Mustafa Delioğlu’nun resimleriyle bezenen kitap, babaannesinin diktiği mor şapkasıyla okula gitmek isteyen kızın öyküsüyle başlıyor. Şapka çok güzeldir ama ya kaybolursa?Babamın Sihirli Küresi, okula babasının küresini götüren kızın düştüğü komik durumu anlatıyor. Hele küre, değerli taşlardan yapılmışsa... Okulumuzda Bahar ise, duygusal bir öykü. Engelli biri gelir sınıflarına. Yeni gelen kız, mor şapkalı kızın yanına oturmasın mı? Çocukların engelli biriyle iletişim kurarken yaşadıkları, eğlenceli bir öyküye dönüştürülmüş.

...k Yayınları. 5.41. 15 TL. Sahibinin bile gözünden sakındığı; herkesin takmak için can attığı mor bir şapka, vur döndür oyunuyla çaresizce ikiye ayrılan bir dünya küresi ve ansızın gelen baharın okuldaki etkileri… Ürün Özellikleri ... Babamın Sihirli Küresi | bkmkitap.com ... . Akal'ın usta dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz 'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? 20 TL. Akal'ın dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? Akal'ın dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve ... Babamın Sihirli Küresi | bkmkitap.com ... . Akal'ın dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? Akal'ın dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? ...keyifli bir yolculuğa çıkaran Aytül Akaldan, baba çocuk ilişkisi üzerine kaleme alınmış yepyeni bir öykü kitabı: Babamın Sihirli Küresi. Bakalım dünya falınızda sihirli küre size hangi ülkeyi işaret edecek?.. 13.25 TL. Babamın Sihirli Küresi, okula babasının küresini götüren kızın düştüğü komik durumu anlatıyor. Hele küre, değerli taşlardan yapılmışsa... Okulumuzda Bahar ise, duygusal bir öykü. Akal'ın dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? Aytül Akal. Kitap Tanıtımı. Akal'ın dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? Akal'ın usta dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz 'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? Bakalım dünya falınızda sihirli küre size hangi ülkeyi işaret edecek?. Babamın Sihirli Küresi - Aytül Akal Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Çocukların okumaktan büyük keyif alacakları sürprizlerle dolu bu öyküler, ara satırlarında Türk kültürü ve tarihi hakkında çeşitli ipuçları vermeyi de ihmal etmiyor. Babamın Sihirli Küresi Aytül Akal. Babamın Sihirli Küresi. Akal'ın dilinin ve ilginç kurgularının tutkunları, Babam Duymasın ve Benim Babam Sihirbaz'dan sonra, Babamın Sihirli Küresi ile eğlenceli bir okuma serüvenine hazır mı? Şapka çok güzeldir ama ya kaybolursa? Babamın Sihirli Küresi, okula babasının küresini götüren kızın düştüğü komik durumu anlatıyor. Hele küre, değerli taşlardan yapılmışsa......