Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma BioenerjiVe Uyuyan Dünyanın Evrensel Gizemi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

BioenerjiVe Uyuyan Dünyanın Evrensel Gizemi PDF EPUB


İlyas Mehmetoğlu

BioenerjiVe Uyuyan Dünyanın Evrensel Gizemi - İlyas Mehmetoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlyas Mehmetoğlu
DOSYA BOYUTU 6,8
TARİH 2003-05-20
ISBN 9753161735
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, insanoğlunun dünya ile evren arasındaki konumunu incelemektedir. Yöntem olarak yazar, dünya ile evren arasındaki ilişkinin merkezi olan insana parapsişik bir varlık olarak değer vermektedir. Dünya kanunlarının evren armonisinin gerektirdiği yollardan çözülmesi, insanlık için birer sır olarak kalmaya devam eden Piramitler, Atlantis, Sıfır Enerjinin Sırrı, Uzun Ömürlülüğün Gizemi ve UFO gibi konulara ilişkin yeni açıklamalar, satranç gibi oyunların içerdiği gizli anlam ve ifadeler, sayılar, daire çevresinin bölünmesi ve ‘Bir’in evrensel açıdan bulunması, zaman saati, evren armonisi ve kromozomlar, ölüm ve uyku gibi insanlığın zihnini meşgul eden konular ele alınmış ve bir sıra çözümleyici açıklamalarda bulunulmuştur. Yirmi beş seneden fazla sürdürülen bilimsel çabaların sonucu olan bu kitapta yer alan ilgili konular ‘Bioenerji ve Evrenin Sırları’ adlı belgesel filmle de ortaya konulmuştur.

... seneden fazla sürdürülen bilimsel çabaların sonucu olan bu kitapta yer alan ilgili konular Bioenerji ve Evrenin Sırları adlı belgesel filmle de ortaya konulmuştur ... Bioenerji ve Uyuyan Dünyanın Evrensel Gizemi - İlyas Mehmetoğlu... ... . Yirmi beş seneden fazla sürdürülen bilimsel çabaların sonucu olan bu kitapta yer alan ilgili konular Bioenerji ve Evrenin Sırları adlı belgesel filmle de ortaya konulmuştur. Bioenerji ve Uyuyan Dünyanın Evrensel Gizemi Pdf İndir. Kitap Özeti. Yirmi beş seneden fazla sürdürülen bilimsel çabaların sonucu olan bu kitapta yer alan ilgili konular Bioenerji ve Evrenin Sırları adlı belgesel fil ... Bioenerji ve Uyuyan Dünyanın Evrensel Gizemi - İlyas Mehmetoğlu... ... . Kitap Özeti. Yirmi beş seneden fazla sürdürülen bilimsel çabaların sonucu olan bu kitapta yer alan ilgili konular Bioenerji ve Evrenin Sırları adlı belgesel filmle de ortaya konulmuştur. Yirmi beş seneden fazla sürdürülen bilimsel araştırmaların sonucu olan bu kitapta yer alan ilgili konular "Bioenerji ve Evrenin Sırları" adlı belgesel filmde de ortaya konulmuştur....