Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masallar Çiçek Açtı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masallar Çiçek Açtı PDF EPUB


İlhan Yüce

Masallar Çiçek Açtı - İlhan Yüce pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlhan Yüce
DOSYA BOYUTU 8,81
TARİH 2017-01-16
ISBN 975070312X
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlhan Yüce'nin ikinci kitabı Masallar Çiçek Açtı'da üç öykü var. Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar. İlhan Yüce, bu sevimli kahramanların her birine insanın duygularını, insanın düşüncelerini yüklemiş. Her biri, bizler gibi dostluklar, düşmalıklar, sevgiler, küslükler, kıskançlıklar, kırgınlıklar yaşıyor. İlk öykü, kendini beğenmiş bir horozun başına gelenleri anlatıyor. İkinci öykü, sonu mutlu bir barışmayla bitse de, çevredeki herkesi üzen bir küslüğün öyküsü. Üçüncü öykü ise çalışmaktan hoşlanmayan, emeksiz yaşamayı seçenleri dile getiriyor. Yazarın ilk kitabı Sandal Sandal Portakal da yine Can Yayınları arasında çıkmıştı.

...yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9789750703126 ... Masallar Çiçek Açtı - İlhan Yüce | kitapyurdu.com ... . Masallar Çiçek Açtı. İlhan Yüce. 11.85 TL. İlhan Yüce'nin ikinci kitabı Masllar Çiçek Açtı'da üç öykü var.Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar.İlhan Yüce, bu sevimli kahramanların her birine insanın... İlhan Yücenin ikinci kitabı Masallar Çiçek Açtı da üç öykü var. Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakınd ... Masallar Çiçek Açtı İlhan Yüce ... . Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar. : 8.28 + %8 KDV = 9 TL. Kültür TV fiyatı 7.20 TL. İlhan Yüce'nin ikinci kitabı Masallar Çiçek Açtı' da üç öykü var. Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar. 8 €. İlhan Yüce'nin ikinci kitabı Masllar Çiçek Açtı'da üç öykü var.Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar.İlhan Yüce, bu sevimli kahramanların her birine insanın... İlhan Yüce'nin ikinci kitabı Masllar Çiçek Açtı'da üç öykü var.Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar.İlhan Yüce, bu sevimli kahramanların her birine insanın duygularını... Masallar Çiçek Açtı'da üç masal var. Bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar. İlhan Yüce, bu sevimli kahramanların her birine insanın duygularını, insanın düşüncelerini yüklemiş.Her biri... İlhan Yüce'nin ikinci kitabı Masllar Çiçek Açtı'da üç öykü var.Bu masalsı öykülerin bütün kahramanları, yakından tanıdığımız hayvanlar.İlhan Yüce, bu sevimli kahramanların her birine insanın duygularını... İlhan Yüce adlı yazara ait Masallar Çiçek Açtı kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Masallar Çiçek Açtı. Can Çocuk Yayınları. 11.25. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Masallar Çiçek Açtı Can Çocuk Yayınları. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Masallar Çiçek Açtı Can Çocuk Yayınları......