Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Can'dan SalatalarHem Sağlık Hem Lezzet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Can'dan SalatalarHem Sağlık Hem Lezzet PDF EPUB


Can Açıkgöz

Can'dan SalatalarHem Sağlık Hem Lezzet - Can Açıkgöz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Can Açıkgöz
DOSYA BOYUTU 6,14
TARİH 2018-10-01
ISBN 9755098630
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Genel olarak yaşamımızın çoğu alanında yaygın olan “ya …ya da” anlayışı, beslenme konusunda da en yaygın yanılgıya, “ya sağlık ya da lezzet” ikilemine neden olmaktadır. Bu yanlış anlayışa göre sağlıklı beslenme, lezzetten yoksun bir beslenme anlamı taşımaktadır. Bunun yanı sıra kimi zaman uygun malzemelere rağmen yanlış hazırlama teknikleri, bazen de uygun olmayan malzeme kullanımı veya malzemelerin doğru kullanılmaması sağlıklı yaşamın vazgeçilmez öğesi olan beslenmeyi olumsuz hatta sağlık için tehlikeli hâle getirebilmektedir. Oysa “hem …hem de” anlayışının geçerli olduğu beslenme tarzı, doğru reçetelerle “hem sağlık hem de lezzet” sağlıklı beslenme anlayışını ortaya koymaktadır.

... hem sağlık hem de lezzet anlayışıyla, doğru tekniklerle hazırlanmış olan CAN'DAN SALATALAR, besin değeri yüksek reçetelerle, candan salatalar hazırlamak ... Can'dan SalatalarHem Sağlık Hem Lezzet ... ... ...sekilde, hem saglik hem de lezzet anlayisiyla, dogru tekniklerle hazirlanmis olan CAN'DAN SALATALAR, besin degeri yüksek reçetelerle, candan salatalar hazirlamak... Can'dan Salatalar Hem Sağlık Hem Lezzet. https://www.limankitap.com/urun/candan-salatalar-hem-saglik-hem-lezzet. Can Açıkgöz tarafından kaleme alınan Can'dan Salatalar & Hem Sağlık Hem Lezzet Pdf Oku isimli 184 sayfadan ol ... Can Dan Salatalar Hem Sağlık Hem Lezzet Can Açıkgöz... ... .com/urun/candan-salatalar-hem-saglik-hem-lezzet. Can Açıkgöz tarafından kaleme alınan Can'dan Salatalar & Hem Sağlık Hem Lezzet Pdf Oku isimli 184 sayfadan oluşan kitap; ARKADAŞ YAYINLARI yayınevinin 1/10/2018......