Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ebedi Koca e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ebedi Koca PDF EPUB


Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

Ebedi Koca - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
DOSYA BOYUTU 5,80
TARİH 2012-10-03
ISBN 6054533930
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Bu adamlar, dünyaya ebedi koca, daha doğrusu yalnızca koca olmak için gelmişlerdir. Böyle bir erkeğin dünyada evlenmekten başka görevi yoktur. Evlendikten sonra, yaradılıştan karakter sahibi olsa bile, hemen karısının bir parçası halini alır. Bu gibi kocaların belirgesi alanlarındaki malum süstür.” Dostoyevski bu romanın kahramını bir başka kişinin ağzından bize öyle tanıtıyor. Ezeli koca -aşık çekişmesine dayanıyor konu. Ama o bayağı aşk romanları ile en küçük bir ilintisi olmayan bir üstün yapıt bu. Her dokunduğu insan sorununa yeni bir ışık getiren usta kalem burada da üstünlüğünü duyaracaktır size.

...ca Yazar: Dostoyevski Yayıncı: Varlık Yayınları Sayfa Sayısı: 160 ... Ebedi Koca - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski ... . Ezeli koca-aşık çekişmesine dayanan, ama bayağı aşk romanlarıyla hiçbir ilintisi olmayan bu yapıt... Kitap Adı: Ebedi Koca Yazar: Dostoyevski Yayıncı: Varlık Yayınları Sayfa Sayısı: 159. "Bu adamlar, dünyaya ebedî koca, daha doğrusu yalnızca koca olmak için gelmişlerdir. ebedi koca - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Sitey ... Ebedi Koca Dostoyevski ... . 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre Arama kriterlerini değiştir. Ebedi Koca. Ebedi Koca. %30. 14,00 TL. Ezeli koca-aşık çekişmesine dayanan ama bayağı aşk romanlarıyla hiçbir ilintisi olmayan bu yapıt değindiği her turlu insan sorununa yeni bir ışık getiren usta kalemin... ebedi koca sizce ne demek, ebedi koca size neyi çağrıştırıyor? ebedi koca terimi Mz tarafından 08.02.2006 tarihinde eklendi. ×. Ebedi Koca. Yorum Yap. Adınız. Ezeli koca aşık çekişmesine dayanıyor konu. Ama o bayağı aşk romanları ile en küçük bir ilintisi olmayan bir üstün yapıt bu. Dostoyevski Ebedi Koca Kitabının Özeti. Bütün söyleyeceğim bu kadar!" "Bu adamlar, dünyaya ebedi koca, daha doğrusu yalnızca koca olmak için gelmişlerdir. Böyle bir erkeğin dünyada evlenmekten başka görevi yoktur. Komedi ve trajedi arasında mekik dokuyan yapıtı Ebedi Koca'da evlilik kurumunu en yetkin biçimde eleştirir. İflah olmaz ev kadınlarının ve kocalığın olanca hallerini büyük bir yazınsal ustalıkla sergiler. ebedi koca. Bu Ay Okuduklarım. 10.35 TL. "Nedir bu 'ebedi koca' dediğiniz, kuzum efendim? Ne anlama geliyor bu?" diye karşılık verdi Pavel Pavlovitch kulaklarını dikerek. "Bu tür bir kocadır işte. Anlatması çok uzun sürer.". KİTAP VE DERGİLER 1978 Hazırlayan: Ahmet KOCA. hukuk ekolleri hk. bk. Ferhat Koca, Islam Hukuk Metodolojisinde Tahsis, Istanbul 1996, ISAM Yaynnlan,… Asv uğur koca. EBEDI KOCA Fyodor Mihayloviç Dostoyevski VELCHANINOV Yaz gelmişti ve beklenilenin tersine Velchaninov Petersburg'da kaldı. Rusya'nın güneyine yapmayı planladığı yolculuk suya düşmüştü....