Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vadideki ZambakBir Aşk Sayfası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vadideki ZambakBir Aşk Sayfası PDF EPUB


Honore de Balzac

Vadideki ZambakBir Aşk Sayfası - Honore de Balzac pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Honore de Balzac
DOSYA BOYUTU 10,97
TARİH 2017-08-01
ISBN 6052063071
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Vadideki Zambak, Balzac’ın yazdıkları arasında en beğendiği romanıdır. Roman, genç ve başarılı Felix ile kendisinden yaşça büyük Henrietta arasındaki flörtü anlatır. Aralarında gidip gelen mektuplar aracılığıyla Felix, Henrietta’nın beklediğinden daha tecrübeli bir âşık olduğunun farkına varır ve bu, aslında imkânsız bir aşktır. Aynı zamanda bir otobiyografi olma özelliğini de taşıyan Vadideki Zambak, çok romantik bir aşk hikâyesi.*Octave Mouret cazibesi ve çalışkanlığıyla Paris’in en yeni alışveriş merkezlerinden biri olan Au Bonheur des Dames’da yönetici olur. Görevinin getirdiği gücün çok fazla farkında olan Mouret, alışveriş eden kadınları ve yanında çalışan yardımcı kızları tahrik eden lüks arzularını sömürür. Kapitalist ekonomi ve burjuva toplumunun başlangıcını resmeden Zola, açgözlü müşterileri ve dedikoducu çalışanları şehvetli ayrıntılarla betimlemiştir.

...kızını nasıl ihmal ettiğini. Honore de Balzac ... Koskoca Bir Aşk Mektubu 'Vadideki Zambak'tan Alıntılanmış 16 Söz ... . Vadideki Zambak, Balzac'ın yazdıkları arasında en beğendiği romanıdır. Roman, genç ve başarılı Felix ile kendisinden yaşça büyük Henrietta arasındaki flörtü anlatır. Honore de Balzac tarafından kaleme alınmış Vadideki Zambak & Bir Aşk Sayfası kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir. 100 Ölümsüz Eser Vadideki Zambak Bir Aşk Say ... Vadideki Zambak - Bir Aşk Sayfası - Honore de Balzac ... . 100 Ölümsüz Eser Vadideki Zambak Bir Aşk Sayfası. Barkod Kodu: 0. 100 Ölümsüz Eser Vadideki Zambak Bir Aşk Sayfası, Roman, Dionis Yayınları. Aynı zamanda bir otobiyografi olma özelliğini de taşıyan Vadideki Zambak çok romantik bir aşk hikâyesi. * Octave Mouret cazibesi ve çalışkanlığıyla Paris'in en yeni alışveriş merkezlerinden biri olan... 15 TL. Nizhni-Novgorod adındaki küçük Rus kasabasındaki fabrika işçileri verimsiz, sıkıcı ve kötü topraklarda yaşamaktadır. Fabrikadaki görevleri onları insanlıktan uzaklaştırmış... Satıcıya soru sor. Açıklama. 655 sayfa. 13x20 cm İki roman birlikte. Vadideki Zambak, Balzac'ın yazdıkları arasında en beğendiği romanıdır. Ay...