Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ejderan Kuralları / Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 2.Kitap e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ejderan Kuralları / Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 2.Kitap PDF EPUB


Margaret Weis

Ejderan Kuralları / Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 2.Kitap - Margaret Weis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Margaret Weis
DOSYA BOYUTU 4,69
TARİH 2003-04-17
ISBN 9758387199
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Altıncı Ejderha Mızrağı kitabımız olan Ejderan Kuralları 06 Mayıs 2003 tarihinde raflardaki yerini alıyor. Ejderha Mızrağı dünyasına ait tüm romanlar içinde ejderanlar hakkında yazılmış iki kitap var. Bu kitap,Kang’ın Alayı dizisinin ikinci kitabı. Margaret Weis ismi Türk fantezi okuyucusunun çok yakından tanıdığı bir isim ve bu kitabın, okuyucudan büyük ilgi göreceği muhakkak.Kıyamet Tugayı'ndaki ejderan mühendislerinin alayı, genç ejderanlardan oluşan kıymetli yükleri için güvenli bir sığınak aramaktadırlar. Tek yapmaları gereken, hayatta kalmaktır. Bunun pek de zor olmaması gerekir aslında.Ancak Komutan Kang'in çözmesi gereken netameli bir gizem vardır. Adamlarından bir kısmının neden ortadan kaybolduğunu öğrenmelidir. Kang,düşmanlarını yenmek ve ırkını kurtarmak için Ejderan Kuralları'nı kullanmak durumunda kalacaktır. Bu, yeterli olmak zorundadır - keza ırkının kaderi hassas dengelere bağlıdır.

...lları'nı kullanmak durumunda kalacaktır ... Ejderan Kuralları / Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 2.Kitap - Margaret... ... . Yayınevinin Diğer Kitapları. Kıyamet Tugayı Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 1. Cilt. Kang,düşmanlarını yenmek ve ırkını kurtarmak için Ejderan Kuralları'nı kullanmak durumunda kalacaktır. Yazarın Diğer Kitapları. %30. Kıyamet Tugayı Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 1. Cilt. ...ve Robotik Kodlama Eğitici Oyuncaklar Hikâye Kitapları-Hikâye Setleri Kitaplar Kitaplar-Final Lise Sınav Hazırlık Sözlükler. Kıyamet Tugayı / Ejderha Mızrağı Ka ... Ejderan Kuralları Kang'ın Alayı Ejderha Mızrağı 2. Cilt | OdaKitap.com ... . Kıyamet Tugayı / Ejderha Mızrağı Kangın Alayı 1.Kitap. Baskısı tükendi. %46. İkizlerin Savaşı 2.Kitap Efsaneler Üçlemesi. Margaret Weis. Laika Yayıncılık. Altın Küre Ejderha Mızrağı Buzduvarı Üçlemesi 2. Cilt. Bu, yeterli olmak zorundadır - keza ırkının kaderi hassas dengelere bağlıdır. Ejderan Kuralları Kang'ın Alayı Ejderha Mızrağı 2. Cilt Margaret Weis. 2. alayı, olmaması bir Ankira Kangın aslında. kitaphanen.com´da uygun fiyata Ankira Yayıncılık markalı Ejderan Kuralları Ejderha Mızrağı Kang'ın Alayı 2.Kitap 9789758387199 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Tüm Kategoriler Akademik Diğer Başvuru Kitapları Ansiklopedi Atlas Diğer El-Cep Kitapları Fıkra-Eğlence-Oyun Hikaye-Roman-Masal Harita Kaynakça (Bibliyografya) Rehber Sözlük-İmla Kılavuzu... Hadis Külliyatı Kütüb i SitteTercüme ve Şerhi 18 Cilt Takım Kategoris...