Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor (Ciltsiz) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor (Ciltsiz) PDF EPUB


Gustavo Mazali

Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor (Ciltsiz) - Gustavo Mazali pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gustavo Mazali
DOSYA BOYUTU 9,65
TARİH 2007-11-16
ISBN 9752561243
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Atakan serisi 3-7 yaş erkek çocuklar için hazırlanmış 8 kitaptan oluşuyor. Her kitap 16 sayfa, her sayfası renkli resimli maceralar içeriyor. Her bir kitap, Atakan’ın başından geçen bir olayı konu alıyor. Atakan, yaşıtı çoğu erkek çocuğu gibi meraklı, hareketli ve heyecanlı. Dünyayı bir an önce keşfetmek istiyor. Bu arada küçük çocuklara özgü duygularını da olabildiğince özgür bir şekilde dışa vuruyor. Bazen bir şeyi tutkuyla istiyor, çevresindeki bütün canlıları çok seviyor, aksilikler karşısında öfkeleniyor ve üzülüyor. Bazen de korkuyor. Bütün bunları, yanından hiç ayırmadığı sevgili köpeği Çomar’la birlikte yapıyor. Annesiyle babası, birbirinden ilginç maceralarında hep Atakan’ın yanında yer alıyor, ona destek oluyorlar.Atakan’la birlikte televizyon seyredecek, tıka basa şeker yiyecek, geceyi anneannenizle birlikte geçirecek, parkta yeni arkadaşlar edinecek, inşaatçılık ve marangozluk yapacaksınız. En önemlisi de hayalet diye bir şey olmadığını öğreneceksiniz! Bu arada süpermarkette kaybolursanız endişelenmeyin! Çomar sizi mutlaka bulacaktır!

...e televizyon seyredecek tıka basa şeker yiyecek geceyi anneannenizle birlikte geçirecek parkta yeni arkadaşlar edinecek inşaatçılık ve marangozluk yapacaksınız ... Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor (Ciltsiz) - Gustavo Mazali ... . Kapak: Ciltsiz. Sandrine Deredel Rogeon. Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor Kısa Özet. Kıpır kıpır, heyecanlı, meraklı ve sevgi dolu bir çocuktur Atakan. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor (Ciltsiz). İade Koşulları. Tüm Satıcıl ... Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor (Ciltsiz) - Gustavo Mazali ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Atakan Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor (Ciltsiz). İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Atakan - Geceyi Anneannesiyle Geçiriyor. Atakan serisi 3-7 yaş erkek çocuklar iç...