Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Divan Şiirinin Benzetme ve Hayal Dünyasından e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Divan Şiirinin Benzetme ve Hayal Dünyasından PDF EPUB


Prof. Dr. H. Dilek Batislam

Divan Şiirinin Benzetme ve Hayal Dünyasından - Prof. Dr. H. Dilek Batislam pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. H. Dilek Batislam
DOSYA BOYUTU 10,22
TARİH 2016-08-11
ISBN 6059100649
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şiirin en önemli unsurları benzetme ve hayaldir. Özellikle de Divan şiiri çok zengin bir benzetme ve hayal dünyasına sahiptir. Divan şiirinin anlaşılmasında bu zengin içerikli benzetme ve hayaldünyasının tanınıp bilinmesi önemlidir. Bu kitap,geçmişte kalan, her geçen gün biraz daha uzaklaştığımız Divan şiirini ve kültürünü çağımızın insanının anlayabilmesini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır.Kitapta, Divan şiirinin benzetme ve hayal dünyasını meydana getiren temel unsurlar başta olmak üzere, şiirin çeşitli yönlerinin anlaşılmasına katkıda bulunacağı düşünülen on sekiz ayrı yazıya yer verilmiştir. Farklıyerlerde yayımlanmış araştırma ve inceleme yazıları, eklemelerle gözden geçirilip geliştirilmiş, bir araya toplanarak kitap hâline getirilmiştir.Yazıların bir kitaba dönüştürülmesinin amacı, Divan şiirine ilgi duyan ve bu şiiri anlama, tanıma çabası içinde olan okurların daha kolay ulaşmasını ve yararlanmasını sağlamaktır.

...ndan Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Divan Şiirinin Benzetme ve Hay ... Divan Şiirinin Benzetme ve Hayal Dünyasından H. Dilek Batislam ... ... Ayrıca ilgili etiket bağlantısı üzerinden Prof. Dr. H. Dilek Batislam 'ın tüm eserlerini de bulabilirsiniz. Fakat şu an konumuz Divan Şiirinin Benzetme ve Hayal Dünyasından kitabı pdf okuma kaynağıdır. İnceleme kategorisinde yer alırken Divan Şiirinin Benzetme ve Hayal Dünyasından epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2013-05-07 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. 31.50 TL. Ö ... Divan Şiirin Benzetme Ve Hayal Dünyasından | bkmkitap.com ... . 2013-05-07 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. 31.50 TL. Özellikle de Divan şiiri çok zengin bir benzetme ve hayal dünyasına sahiptir. Divan şiirinin anlaşılmasında bu zengin içerikli benzetme ve hayal dünyasının tanınıp bilinmesi önemlidir. Özellikle de Divan şiiri çok zengin bir benzetme ve hayal dünyasına sahiptir. Divan şiirinin anlaşılmasında bu zengin içerikli benzetme ve hayal dünyasının tanınıp bilinmesi önemlidir. 29.75 TL. Özellikle de Divan şiiri çok zengin bir benzetme ve hayal dünyasına sahiptir. Divan şiirinin anlaşılmasında bu zengin içerikli benzetme ve hayal dünyasının tanınıp bilinmesi önemlidir. Özellikle ...