Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ömrümün Bereketi-1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ömrümün Bereketi-1 PDF EPUB


M. Uğur Derman

Ömrümün Bereketi-1 - M. Uğur Derman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR M. Uğur Derman
DOSYA BOYUTU 10,23
TARİH 2020-04-17
ISBN 9756444849
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hat ve kitap sanatları başta olmak üzere geleneklisanatlarda ülkemizde ve uluslar arası sâhada otorite kabul edilen M. Uğur Derman bu kitabında 1963-2009 yıllları arasında çeşitli kitap ve dergilerde yayınlanmış makālelerini bir araya getiriyor.Gönül dünyâsında iz bırakmış sanatkârlar,mâneviyat dünyâmızın bilinmeyen sîmâları,Osmanlı kültürünü meydana getirenlerve günümüze taşıyan ender şahsiyetler, hâtıralarıyla hayâtımıza ışık tutan rehber insanlar, levhalardan sızan hakîkatler eşliğinde bereketli bir ömre mihmandarlık ediyor. 

...p... 108 TL. Gelenekli san'atlarımız ve kültür hayâtımızla ilgili yazıların ekseriyeti teşkil ettiği eserde, bâzı târihî şahıslara dâir hâtıralar da yer almaktadır ... Ömrümün Bereketi : 1 Sözleri ve Alıntıları ... . Ömrümün Bereketi ile… Facebook'ta Paylaş. ÖMRÜMÜN BEREKETİ-2. Kitap Hakkında Ömrümün Bereketi-1'in devamı mahiyetindeki bu eserde, Uğur Derman'ın farklı târihlerde yayımlanmış yazılarını resim ve ilave... 108 TL. Ömrümün Bereketi ile Nazif Bey'in Yıldız Saat Kulesi'ndeki Kitâbesi'nden, Washington Abidesi'ndeki Osmanlı Kitabesine; Kuba Mescidi'nden, Özbekler Dergâhına... .. ... Klasik Türk Sanatları Vakfı | ÖMRÜMÜN BEREKETİ 1 ... ... 108 TL. Ömrümün Bereketi ile Nazif Bey'in Yıldız Saat Kulesi'ndeki Kitâbesi'nden, Washington Abidesi'ndeki Osmanlı Kitabesine; Kuba Mescidi'nden, Özbekler Dergâhına... ...ve kitaplarda yazdığı makalelerini topladığı; "Ömrümün Bereketi-1" adlı kitabında; milli mefkuremizi nesilden nesillere aktaranları anlatmış. 'Ömrümün Bereketi: 1' başlığının sonunda '1' rakamı var. Ömrümün Bereketi - 1 / KİTAP TANITIMI 2.Bölüm. Hattat İslam Kaya. Загрузка... Dr. Uğur Derman - Ömrümün Bereketi - Продолжительность: 1:38:55 Mavera Vakfı 757 просмотров. "Ömrümün Bereketi" Uğur Derman Beyefendi'nin son çıkan kitabının adı. (Uğur Derman, Ömrümün Bereketi: 1, Kubbealtı neşriyâtı, İstanbul, 2011, 520 sayfa, tel: 0212 516 23 56). Bazı kitaplar kolay yazılır¸ ama ömürleri de kısa olur. Mevsimlik şarkılar gibidir onlar...