Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Buzullar Eriyor! 9.Kitap / Doğa Dostu Kardeşler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Buzullar Eriyor! 9.Kitap / Doğa Dostu Kardeşler PDF EPUB


Jean Marie Defossez

Buzullar Eriyor! 9.Kitap / Doğa Dostu Kardeşler - Jean Marie Defossez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jean Marie Defossez
DOSYA BOYUTU 10,57
TARİH 2011-03-17
ISBN 9759995171
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Doğadostu Kardeşler, bir buz parçasının üzerinde çaresizce sürüklenmekte olan yavru kutup ayısını kurtarabilmek için büyük çaba harcamaktalar…Acaba zamanında yetişebilecekler mi?Kleris, ayıcığın buz parçasının üzerinde tek başına titreyişini gözünün önüne getirdi. İçi burkuldu, çünkü kimse ona yardım etmeye gönüllü değildi.“Onu böyle ölüme terk edecek değiliz herhalde,” diye fısıldadı kardeşlerine.Mat, “Acı ama gerçek böyle,” dedi. “Sera etkisi nedeniyle buzdağları parçalanıyor ve her gün kutup ayıları ölüyor. Ne yazık ki hepsini kurtarmak olanaksız.”Tomas, “Bütün ayı yavrularını kurtaramayacağımızı biliyoruz,” diyerek onun sözünü kesti, “ama hiç olmazsa bu ayıya yardımcı olabilsek…”Kleris de üsteledi. “Hem tehlikeli de değil, henüz çok küçük bir yavru o!”Mat, kardeşlerin bu yavru ayıyı kurtarmayı ne çok istediklerini anlamıştı. Sonunda derin bir nefes aldı ve yumuşak bir sesle konuştu.“Tamam. Siz kazandınız. Onu kurtarmayı deneyeceğiz ama bir şartım var. Hepiniz bana yardım edeceksiniz!”

... okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz ... Buzullar Eriyor! 9.Kitap / Doğa Dostu Kardeşler - Jean Marie... ... ... Doğadostu Kardeşler 9 Buzullar Eriyor. Marka : Beyaz Balina Yayınları. Barkod : 9789759995171. Yazarın Diğer Kitapları. Okumayı Seviyorum 1 Gizli Bahçe Erdem Çocuk Jean Marie Defossez. Ana Sayfa. Çocuk Kitapları. Okul Çağı 7-12 Yaş. Doğadostu Kardeşler 09 Buzullar Eriyor. Kitap Doğa Dostu Kardeşler Beyaz Balina Yayınları Jean Marie Defossez. 15,00 ₺. Dogadostu Kardeşler-9 Buzullar Eriyor kitabı ... Buzullar Eriyor! 9.Kitap / Doğa Dostu Kardeşler ... . Kitap Doğa Dostu Kardeşler Beyaz Balina Yayınları Jean Marie Defossez. 15,00 ₺. Dogadostu Kardeşler-9 Buzullar Eriyor kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ve BEYAZ BALİNA YAYINLARI 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 39.08 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz... Çocuk Kitapları. Doğadostu Kardeşler, bir buz parçasının üzerinde çaresizce sürüklenmekte olan yavru kutup ayısını kurtarabilmek için büyük çaba harcamaktalar Acaba zamanında yetişebilecekler mi? 0505 386 29 95. Menu. Çocuk Kitapları. Doğadostu Kardeşler 09 Buzullar Eriyor. Yayınevinin Diğer Kitapları. Doğadostu Kardeşler-2: Kaplumbağalar Tehdit Altında! Kitabevi, yayıncılık alanında faaliyet gösterdiği gibi nadir kitaplar, eski haritalar ve diğer kıymetli .... Buzullar Eriyor Doğadostu Kardeşler 9. Yazar : Jean Marie Defossez. kitaphanen.com´da uygun fiyata Beyaz Balina Yayınları markalı Doğadostu Kardeşler 09 Buzullar Eriyor 9789759995171 aradığınız...