Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İlerisi İçin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İlerisi İçin PDF EPUB


Oktay Sinanoğlu

İlerisi İçin - Oktay Sinanoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oktay Sinanoğlu
DOSYA BOYUTU 6,82
TARİH 2015-04-02
ISBN 9440906127
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’nin temel sorunlarını bir bilim adamı gözüyle tespit ederek çözümler üreten dünyaca ünlü memleket aşığı Sayın Sinanoğlu kimya, fizik, matematik, moleküler biyoloji dallarında teorileriyle uğraşırken bir yandan da gide gele 40 yıldır memleket meselelerine kafa yormayı çözümler üretmeyi bir vatan borcu bildi. Bilimde herkesin çözülemez dediği, işi bıraktığı pes edip vazgeçtiği yerde işe başladı ve başardı. Tarihin bu önemli dönemecinde de bizler için gerekli olan tavır da işte bu “Herkesin Türkiye’nin işi bitti, defteri dürüldü dediği zamanda bile vazgeçmeden yola devam etmek.”Uzun gayretlerden sonra nihayet Büyük Uyanış oldu. Sinanoğlu Gençliği denebilecek önemli sayıda gençler yetişti. Şimdi bu gençler en başta matematik olmak üzere temel bilimlerle kafa çalıştırmayı öğrenirken akıl oyunlarıyla Türkiye’nin kötü gidişâtına dur diyor.İleride bizleri nasıl bir gelecek bekliyor? Türkiye’nin savunması neden Türkçe’nin savunmasıyla başlar? Yabancı dille eğitim ihâneti nasıl devam ettiriliyor? Bilim dünyasında neler oluyor, ileride neler olacak ve Türk gençliği nasıl kendini bu gelişmelere yetiştirecek? İleride her konuda Türk dış-iç siyaseti nasıl olmalı? Dış ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları ne durumda, ilerisi için kendileri ve çocuklarının güvenli varlığı için neler yapmalılar? sorularının cevapları bu kitapta İlerisi için Türkçe, İlerisi için Bilim, İlerisi için Siyaset ve İlerisi için Dış ülkelerde yaşayan Türkler bölümleri altında irdeleniyor.

...lerisi İçin'i inceledi. Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akışta gizle ... İlerisi İçin - Oktay Sinanoğlu ... . yaşayan türk vatandaşları ne durumda? ilerisi için kendileri ve çocuklarının güvenli varlığı için neler yapmalıdırlar? sorularının cevaplarını bu kitapta "ilerisi için türkçe", "ilerisi için bilim", "ilerisi için... Oktay Sinanoğlu. Türkiye'nin temel sorunlarını bir bilim adamı gözüyle tespit ederek çözümler üreten dünyaca ünlü memleket aşığı Sayın Sinanoğlu kimya, fizik, matematik... Kitap. İlerisi İçin. İlerisi için. Barkod 9789440906127. Stok Durumu V ... İlerisi İçin Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... ... Kitap. İlerisi İçin. İlerisi için. Barkod 9789440906127. Stok Durumu VAR. İlerisi için. Oktay Sinanoğlu. Satıcı. 9,90 TL. Sepete Ekle. İLERİSİ İÇİN. İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. ...