Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kavaid-i Türkiyye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kavaid-i Türkiyye PDF EPUB


Osman Fevzi Efendi

Kavaid-i Türkiyye - Osman Fevzi Efendi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Fevzi Efendi
DOSYA BOYUTU 11,48
TARİH 2017-12-29
ISBN 6059336697
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlaveli Muhtasar Kavaid-i Türki adlı dil bilgisi kitabı, 20. yüzyılın başında Kastamonu Darülmuallimini'nde ve Mekteb-i İdadisinde öğretmenlik yapmış olan Osman Fevzi Efendi'ye aittir. Elinizdeki çalışmada son dönem Osmanlı gramerciliğinin yerel bir örneği olan İlâveli Muhtasar Kavaid-i Türkinin Latin harflerine aktarılmış ve Arap harfli metnini yan yana okuma ve inceleme imkanı bulacaksınız.

...nda bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Kavaid-i Türkiye - Ekşi Sözlük ... . Ahmed Cevdet Paşa kitapları ve Matbaa-i Amire 1876 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Kavaid-i Lisan-ı Türki yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Kavaid-i Lisan-ı Türki kitabına benzeyen kitaplar. Türkçe. Ülke: Türkiye. Kavaid-i Lisan-ı Türki - Kaya Türkay hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! : Türkiye. Boyutlar. ... Kavaid-i Lisan-ı Türki | bkmkitap.com ... .com'dan satın alın! : Türkiye. Boyutlar. : 16,00 x 24,00 cm. Kavaid-i Lisan-ı Türki. Kaya Türkay. Yayınevi: Türk Dil Kurumu Yayınları. 12.80 TL. Halit Ziya Bey'in bu eseri "Alay Mekteplerinde" verilen okuma-yazma dersi "muallimleri" için yazılmış bir dil bilgisi kılavuzudur. Bu kitap bu türde yazılan kitapların ilk örneği sayılmaktadır. İlaveli Muhtasar Kavaid-i Türki adlı dil bilgisi kitabı, 20. yüzyılın başında Kastamonu Darülmuallimini'nde ve Mekteb-i İdadisinde Cumhuriyet'in 15. Yılında Türkiye Cilt 6 Atatürk Araştırma Merkezi. Kavaid-i Lisan-ı Türki. Türk Dil Kurumu Yayınları. 14.40. %10. Türkiye Türkçesi ve Çağdaş Moğolcada Çatı. Baasanjav Terbish. Türk Dil Kurumu Yayınları. Tahir Kenan. Halit Ziya Bey'in bu eseri "Alay Mekteplerinde" verilen okuma-yazma dersi "muallimleri" için yazılmış bir dil bilgisi kılavuzudur. Bu kitap bu türde yazılan kitapların ilk örneği sayılmaktadır. Kavaid-i Lisan-ı Türki arıyorsan site site dolaşma! Kavaid-i Lisan-ı Türki. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 5 adetSon güncelleme: 30 dakika önce idefix. Kavaid-i Türkiye. Başlık: Kavaid-i Türkiye. Dil: Turkish, Ottoman. Kavaid-i Lisan-ı Türki en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Kavaid-i Lisan-ı Türki satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Kavaid-i Lisan-ı Türki: Türkçenin Dil Bilgisi. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Kavaid-i Lisan-ı Türki - 9789751616951. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR. Ana sayfa/Kitap/Genel Konulu Kitaplar/Kavaid-i Lisan-ı Türki - Tahir Kenan - Türk Dil Kurumu Bonus Kredi Kartları: Garanti Bankası, TEB, ŞekerBank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Burgan... Kavaid-i Lisan-ı Türki (Türkçe Dil Bilgisi). Halid Ziya Uşaklıgil. Türk Dil Kurumu Yayınları. 9789751616951 Kavaid-i Lisan-ı Türki %25. Türkiye Türkçesi ve Çağdaş Moğolcada Çatı. Baasanjav Terbish. Türk Dil Kurumu Yayınları. Kavaid-i Lisan-ı Türki kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştı...