Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Budist Türk Çevresi Eserlerde Metaforlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Budist Türk Çevresi Eserlerde Metaforlar PDF EPUB


Mağrifet Kemal Yunusoğlu

Budist Türk Çevresi Eserlerde Metaforlar - Mağrifet Kemal Yunusoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mağrifet Kemal Yunusoğlu
DOSYA BOYUTU 9,43
TARİH 2016-08-18
ISBN 9751632043
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eser, Türk dilinin söz varlığının bugüne kadar uğradığı değişmeleri ve gelişmeleri ortaya koymak, bunun sebeplerini anlamak, kuruluş ve işleyiş bakımından dilin hangi imkânlarından faydalandığını göstermek açısından bir örnek olması amacıyla yazılmıştır. Öte yandan çalışmanın, dilin belli bir kesitini veya özel bir konuyu ele alarak ayrıntılı bir şekilde incelemeyi hedefleyen diyakronik-semantik- çalışmalara duyulan ihtiyacın giderilmesine hizmet etmesi amaçlanmıştır. Ayrıca çalışmanın, Türkçe metinlerden hareketle Budizm ve Budist kültür modellerinin bütün yönleriyle incelenmesi hususunda bir başlangıç rolü oynaması arzu edilmiştir. 

...k Çevresi Eserlerde Metaforlar Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Budist Türk Çevresi Eserlerde Meta ... Budist Türk Çevresi Eserlerde Metaforlar Fiyatı ... ... Kitap Zamanı Yayınları Sefiller (100 Temel Eser) 15184212,03 TL1 satıcı. Mühtedi Kiliseden Camiye11,99 TL1 satıcı. Kapalı Kapılar Ardında: Kusursuz bir evlilik mi? Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Budist Türk Çevresi Eserlerde Metaforlar. Mağfiret Kemal Yunusoğlu. Yayınevi. Türk Dil Kurumu Yayınları. Basıldığı Yıl. 2016. Ayrıca çalışmanın, Türkçe metinlerden hare ... Kitapi | Budist Türk Çevresi Eserlerde Metaforlar ... . Yayınevi. Türk Dil Kurumu Yayınları. Basıldığı Yıl. 2016. Ayrıca çalışmanın, Türkçe metinlerden hareketle Budizm ve Budist kültür modellerinin bütün yönleriyle incelenmesi hususunda bir başlangıç rolü oynaması arzu edilmiştir. Budist Türk Çevresi Eserlerde Metaforlar. ₺27.68₺42.59. Eser, Türk dilinin söz varlığının bugüne kadar uğradığı değişmeleri ve gelişmele... R_ad_r0000000707610. Ayrıca çalışmanın, Türkçe metinlerden hareketle Budizm ve Budist kültür modellerinin bütün yönleriyle incelenmesi hususunda bir başlangıç rolü oynaması arzu edilmiştir. MAĞFİRET KEMAL YUNUSO...