Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dünyada Yeni Dönem e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dünyada Yeni Dönem PDF EPUB


Prof. Dr. Mahir Kaynak

Dünyada Yeni Dönem - Prof. Dr. Mahir Kaynak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Mahir Kaynak
DOSYA BOYUTU 11,30
TARİH 2007-11-03
ISBN 9750131127
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Prof. Dr. Mahir KAYNAK, bu kitabındaki analizlerine Dünyada Yeni Dönemin başladığını vurgulayarak başlıyor. 2007 yılının dünyada yeni bir dönüm noktası olduğunu, küresel ölçekte dünya egemenliği için çarpışan güçlerden birisinin yakında savaşı kaybedeceği iddiasında bulunuyor. 1991 yılında yükselmeye başlayan parasal güçün, dünyada tüm dengeleri alt üst ettiğini, bu güce karşı yeni ittifaklar kurulduğunu açıklıyor.Prof. Dr. Mahir KAYNAK, bu kitabında ilk defa, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avrupa Birliği, Rusya, Çin, Hindistan, Pakistan, Afganistan, İran, Irak, İsrail, Mısır, Sudan gibi ülkeleri tek tek mercek altına alıyor ve bu ülkelerin gelecekte nasıl bir rota izleyeceklerini gözler önüne seriyor.Prof. Dr. Mahir KAYNAK, kitabın son bölümünde, yeni bir döneme giren dünyada, yanlış stratejiler uygulamazsa, Türkiye’nin de çok önemli bir yeri olacağını, nüfuz alanını alabildiğince genişleteceğini, bölgesel ve ekonomik yönden de güçlü bir ülke haline geleceğinin altını çiziyor.

...laşılan, dünyada yeni uluslararası kurallar konabilir ... Dünyada Yeni Dönem ... . Bunun temeli şimdi atılırsa, belirli bir süre bu alandaki... Kısa ve orta dönem yerine uzun döneme… Parçalar yerine bütüne… Yeni Dünya Düzeninin Çıktıları. Dünyada üst kültür olarak Amerikanın başı çektiği endüstrileşmenin sonucu olarak ortaya çıkan... $ Veriye erişiliyor… Bugün dünyada yapılan kamusal sağlık harcamaları. Veriye erişiliyor… Bu yıl basılan yeni kitap sayı ... Dünyada Yeni Dönem | bkmkitap.com ... . Veriye erişiliyor… Bu yıl basılan yeni kitap sayısı. 1917'den itibaren tüm dünyada yeni bir süreç başladı. Sovyetler Birliği ve Rusya ile ilişkileri, tarih boyunca, Kürdistan Mehabad Cumhuriyeti'nin kuruluşundaki kısa bir dönem hariç, olumlu sayılmaz. Dünyada Yeni Dönem. Mahir Kaynak. Prof. Dr. Mahir Kaynak, bu kitabındaki analizlerine "Dünyada Yeni Dönem"in başladığını vurgulayarak başlıyor. 2007 yılının dünyada yeni bir dönüm noktası olduğunu... Çin'in Hubey eyaletinin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve birçok ülkeye sıçrayan koronavirüs (Kovid-19) salgınına önlem olarak vatandaşlar, New York'un Times Meydanı'nda maske takarak dolaşıyor. Dünyada sadece bir kaç ülkenin kullandığı fiziksel SIM karta olan ihtiyacı ortadan kaldıracak olan e-SIM teknolojisi için geri sayım Haberler. Teknoloji Haberleri. Türkiye'de Yeni Dönem İçin Geri Sayım! 21.12.2017 - Dünya'da yeni dönem başladı 18.12.2017 - Bm de kuvvetlinin hukuku 12.12.2017 - EKONOMİK BÜYÜME EMEĞE YANSIMIYOR 07.12.2017 - Amerikancilarin hesabı ne? Dünyada Yeni Dönem. DÜNYADA YENİ DÖNEM kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MAHİR KAYNAK kitapları ve EKİM YAYINLARI 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Dünyada Yeni Dönem kitabını takas yaparak al. 1991 yılında yükselmeye başlayan "parasal güç"ün, dünyada tüm dengeleri alt üst ettiğini, bu güce karşı yeni ittifaklar kurulduğunu açıklıyor. Türkiye'de yeni dönem başlarken, dünyada da yeni bir dönem şekilleniyor. Türkiye'de kalıcılık ve istikrar var. Dünyada kargaşa ve yönsüzlük. Batı ittifakının iki temel kurumu vardı. Son dönem kitle hareketlerinin bir diğer önemli özelliği, tüm ülkelerde sendikaların eylem ve genel Fakat daha sonra Komünist Parti, Yeni Antikapitalist Parti ve Sol Parti bu hareketi destekledi....