Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aram Derler Adıma e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aram Derler Adıma PDF EPUB


William Saroyan

Aram Derler Adıma - William Saroyan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR William Saroyan
DOSYA BOYUTU 5,48
TARİH 2019-01-10
ISBN 6055753870
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ünlü Amerikalı yazar William Saroyan’ın en çok bilinen ve beğenilen öykülerinin yer aldığı kitabı ‘Aram Derler Adıma’ yepyeni Türkçe çevirisiyle karşınızda. İlk kez 1940’ta yayımlanan ve Saroyan’ın tüm dünyaya mal olmasını sağlayan Aram Derler Adıma, yazarın çocukluk yıllarına, aile, okul ve komşulardan ibaret çevresine dair gözlemlerine dayanıyor. Saroyan’ın alamet-i farikası olan sıcak, muzip, hümanist ve çoğu zaman son derece geveze bu öykülerde, insanı insan yapan değerlerin çocuk gözüyle keşfine tanıklık ediyoruz. Bitlis’ten Amerika’ya göçmüş bir ailenin çocuğu olan Saroyan, Los Angeles’ta, İtalyan, Portekizli, İspanyol, Ermeni, Çinli, Yahudi göçmenlerden oluşan bir harmanda, bir yandan Amerikan ruh halinin izlerini ararken, bir yandan da “eski memleket”in, Anadolu’nun, daha çocuk yaşta kimliğine damga vuran türlü öğelerini anımsıyor, fakir bir Ermeni çocuğun Amerika’da hayata nasıl tutunabildiğine ayna tutuyor. Aras’ın son yıllarda Türkçeye çevirdiği kitaplarla Türkiye’de yeni bir okuyucu kitlesi edinen büyük yazar, dünya edebiyatında öykü türüne farklı tanımlar getiren isimlerin başında geliyor. Eğlendiren, güldüren, zaman zaman hüzünlendiren bu öykülerde, herkes kendinden ve kendi çocukluğundan bir şeyler bulacak.

...ınızda. İlk kez 1940'ta yayımlanan ve Saroyan'ın tüm dünyaya mal olmasını sağlayan Aram Derler Adıma, yazarın çocukluk yıllarına, aile, okul ve komşulardan ibaret çevresine dair gözlemlerine dayanıyor ... Aram Derler Adıma - Aras Yayıncılık ... . Saroyan bu öykü kitabında Aram adlı bir çocuğun gözünden kendi hayat hikayesini anlatıyor: "Bir yandan da 'eski memleket'in, Anadolu'nun... İlk kez 1940'ta yayımlanan ve Saroyan'ın tüm dünyaya mal olmasını sağlayan Aram Derler Adıma, yazarın çocukluk yıllarına, aile, okul ve komşulardan ibaret çevresine dair gözlemlerine dayanıyor. 20.80 TL. Ünlü Amerikalı yazar William Saroyan'ın en çok bilinen ve beğenilen öykülerinin yer aldığı kitabı 'Aram Derler Adıma' yepyeni Türkçe çevirisiyle karşınızda. Ana Sayfa Etiketler Aram Derler ... Aram Derler Adıma %20 İndirimli William Saroyan ... . 20.80 TL. Ünlü Amerikalı yazar William Saroyan'ın en çok bilinen ve beğenilen öykülerinin yer aldığı kitabı 'Aram Derler Adıma' yepyeni Türkçe çevirisiyle karşınızda. Ana Sayfa Etiketler Aram Derler Adıma. Etiket: Aram Derler Adıma. Kitap. En uygun ARAM DERLER ADIMA / ARAS ürün ve modelleri markası ve ARAS YAYINCILIK WILLIAM SAROYAN 1.BASKI İRMA DOLANOĞLU ÇİMEN Aram Derler adıma / aras. 26,00. %25. 18.83 TL. Ünlü Amerikalı yazar William Saroyan'ın en çok bilinen ve beğenilen öykülerinin yer aldığı kitabı 'Aram Derler Adıma' yepyeni Türkçe çevirisiyle karşınızda. Ürün Özellikleri. Ünlü Amerikalı yazar William Saroyan'ın en çok bilinen ve beğenilen öykülerinin yer aldığı kitabı 'Aram Derler Adıma' yepyeni Türkçe çevirisiyle karşınızda. 26 TL. Ünlü Amerikalı yazar William Saroyan'ın en çok bilinen ve beğenilen öykülerinin yer aldığı kitabı 'Aram Derler Adıma' yepyeni Türkçe çevirisiyle karşınızda. Tüm kategorilerde Kitap Kategorize Edilmemiş. Ara. Detaylı Arama. Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL. 9786055753870. 772474. Aram Derler Adıma. Aras Yayıncılık. 19.50....