Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Değirmenimden Mektuplar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Değirmenimden Mektuplar PDF EPUB


Alphonse Daudet

Değirmenimden Mektuplar - Alphonse Daudet pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Alphonse Daudet
DOSYA BOYUTU 3,33
TARİH 2019-05-01
ISBN 6052944776
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu satırları size, kapısı sonuna kadar parlak güneş ışığına açık olan değirmenimden yazıyorum.Önümde ışıl ışıl bir çam korusu tepenin eteklerine kadar uzanıyor. En yakındaki dağlar olan Alpler çok uzakta, gri siluetleri gökyüzüne yaslanıyor. Etrafta neredeyse hiç ses yoktu; uzaklardan belli belirsiz duyulan bir kaval sesi, lavantaların arasından seslenen bir çulluk ve bir yerlerden duyulan bir katırın boynundaki çan sesleri. Provence’nin ışığı bu muhteşem manzaraya can veriyor.

...ill Usta- Mamette c) Gaspard Mitifio... (Daudet'nin Değirmenimden Mektuplar'ında yumuşak, alçak sesli anlatımın, kırsala yönelik, sanayi karşıtı romantizmin, halkçılığın izlerini sürmek çok kolay olmalı ... Alphonse daudet değirmenimden mektuplar özeti ... . Milli Eğitim Bakanlığı'nın ilköğretim okullarında okutulmak üzere seçtiği 100 Temel Eser'den biri olan Değirmenimden Mektuplar, dünya klasikleri arasında önemli bir yere sahiptir. Kimi zaman eğlenceli kimi zaman düşündürücü bu öyküler, Değirmenimden Mektuplar adıyla 1869 yılında yayımlandığında, Fransız yazar Alphonse Daudet'ye (1840-1897) büyük ün kazandırmıştı. Kitabın ... PDF Alphonse Daudet ... . Kimi zaman eğlenceli kimi zaman düşündürücü bu öyküler, Değirmenimden Mektuplar adıyla 1869 yılında yayımlandığında, Fransız yazar Alphonse Daudet'ye (1840-1897) büyük ün kazandırmıştı. Kitabının ilk baskısı 1869 yılında yapılan "Değirmenimden Mektuplar", Fransız yazar Alphonse Daudet'nin en çok bilinen ve okunan eseridir. Değirmenimden mektuplar adlı Kitabı Özeti...