Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması PDF EPUB


Osman Nur

Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması - Osman Nur pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Nur
DOSYA BOYUTU 10,14
TARİH 2015-03-20
ISBN 6054877416
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanların öncelikle Kur’an’ı okumaları gerekir. Hele Müslüman’ım diyen insanın Kur’an’ı okumaması anlaşılır bir şey değildir. Kastettiğimiz Kur’an’ın manasını okumaktır. Elbette aslı üzere Arapça da okunur ve büyük sevaptır. Ama mutlaka manasını da bilmek zorundayız. Türkçe bilenler Türkçesini başka dili bilenler de o dilde manalarını okumalıdır. Arapça bilenler için ayrıca başka dilde okumaları şart değildir. Unutmayın ki, Kur’an, “okunacak kitap” veya “okunması gereken kitap” anlamındadır. Öncelikle belirtelim ki, bu bir meal çalışması değildir. Ayetlerin Türkçe açıklamasıdır. Mümkün olduğu kadar da bu açıklamayı kısa tuttuk. Yalnız bazı ayetleri biraz uzunca açıklamak gerekti. O ayetler de o şekilde açıklandı. Açıklanan Kur’an ayetlerinin daha iyi anlaşılması için diğer ayetlerin de manaları göz önünde tutularak yanlış anlaşılmaya meydan verilmemeye çalışıldı. Bu açıklamalarda az da olsa hadis ve Ehl-i Sünnet görüşleri de vardır. Kur’an konularının hepsinin bir arada toplanıp okunması, o konu hakkında sağlıklı bir bilgiye ulaşılmasının ön şartıdır. Yoksa bir ayet mealini ileri sürüp diğerlerinden habersiz olma, o konu hakkında sağlıklı bilgiye ulaşmamızı engeller. Yıllarca Müslümanların arasında bu eksik bilgilenmeden, ayrı görüşlerin ortaya çıktığına şahit olmuşuzdur. Bu eksikliği bir nebze gidermişsek kendimizi mutlu addedeceğiz. 

... Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması ... Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması | bkmkitap.com ... . 32.41 +KDV. Bu Kategorinin En Çok Satanları. Kuran ve Kuran Üzerine kategorisinde yer alan Osman Nur - Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. 56.09 TL. İnsanların öncelikle Kur'an'ı okumaları gerekir. Hele Müslüman'ım diyen insanın Kur'an'ı okumaması anlaşılır bir şey değildir. Kastettiğimiz Kur'an'ın manasını okumaktır. 3 ... Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması | bkmkitap.com ... . Kastettiğimiz Kur'an'ın manasını okumaktır. 38.46 TL. İnsanların öncelikle Kur'an'ı okumaları gerekir. Hele Müslüman'ım diyen insanın Kur'an'ı okumaması anlaşılır bir şey değildir. Kastettiğimiz Kur'an'ın manasını okumaktır. ...Kur'an'ın Türkçe Açıklaması - 9786054877416 - - Insanlarin öncelikle Kur'an'i okumalari gerekir. Kastettigimiz Kur'an'in manasini okumaktir. Elbette asli üzere Arapça da okunur ve büyük sevaptir. 60.35 TL. İnsanların öncelikle Kur'an'ı okumaları gerekir. Hele Müslüman'ım diyen insanın Kur'an'ı okumaması anlaşılır bir şey değildir. Kastettiğimiz Kur'an'ın manasını okumaktır. kitaphanen.com´da uygun fiyata Mat Kitap markalı Konularına Göre Kur'an'ın Türkçe Açıklaması 9786054877416 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz....