Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pazarlamada Ürün e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pazarlamada Ürün PDF EPUB


Bahtışen Kavak

Pazarlamada Ürün - Bahtışen Kavak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bahtışen Kavak
DOSYA BOYUTU 10,30
TARİH 2016-04-01
ISBN 6059221184
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eser yazarların lisans ve yüksek lisans düzeyinde verdikleri derslerin notlarından, ders esnasında öğrencilerle yapılan tartışmalardan ve geri bildirimlerden yola çıkılarak hazırlanmıştır. Kitap öğrenciler, akademisyenler ve araştırmacılar, pazarlama yönetici ve çalışanları hedeflemektedir. Kitapta, pazarlamada ürün ile ilgili temel kavramlar, ürün yönetimi süreci, ürün karması ve ürün dizisi kararları, ambalaj, etiket, tasarım, kalite, temel markalama kararları, yeni ürün geliştirme, ürünlerin pazarda yayılımı, ürün konumlandırma ve farklılaştırma konularına yer verilmiştir. Konular çok sayıda örnekle açıklanmıştır. Bir de, konuların tartışılmasını arttırmak amacıyla son bölümde örnek olaylara yer verilmiştir. 

...Fiyat (Price), Dağıtım (Place), Tutundurma (Promotion) almaktadır… 1) Ürün pazarlama karması - Ürün, fiyat, yer ve promosyonlardan oluşur ... Pazarlama Karması Nedir? | Pazarlamasyon | Ürün (Product) ... . Zaman içerisinde pazarlama karması kavramı, yeni bir ürün veya işin başlatılması için istikrarlı bir platform sağlamıştır . Pazarlamada 4P Kavramı Nedir? 4P'nin açılımı: Product (Ürün). Price (Fiyat). Place (Yer). Ürün çeşitliliğinin artması ve artan teknolojik gelişim pazarlamaya verilen önemi de arttırmıştır. Ürün (Product): Pazarlama Karmasının temel öğesi olan ürün kavramı; kalite, tasarım ve marka gibi birtakım öğeleri içeren ve firma ta ... Pazarlama Karması - Ürün - Sezgin KOYUN ... . Ürün (Product): Pazarlama Karmasının temel öğesi olan ürün kavramı; kalite, tasarım ve marka gibi birtakım öğeleri içeren ve firma tarafından pazara sunulan nesnedir. Pazarlama, ürün geliştirme, pazar araştırması, ürün dağıtımı, satış stratejisi, halkla ilişkiler ve müşteri desteği gerektiren bir iştir. Pazarlama, bir işletmenin satış yolculuğunun tüm aşamasında gereklidir. Pazarlama Karması 4 P'si : Ürün:...