Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gençlik ve Namaz(Namaz Rehberi) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gençlik ve Namaz(Namaz Rehberi) PDF EPUB


Yusuf Özcan

Gençlik ve Namaz(Namaz Rehberi) - Yusuf Özcan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Özcan
DOSYA BOYUTU 5,85
TARİH 2011-03-01
ISBN 9756476956
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitabın birinci bölümü "Namazın Ehemmiyeti"ni, ikinci bölümü "Namazın Ahvali"ni, üçüncü bölümü "Taharet Bahsi"ni, dördüncü bölümü de "Sureler ve dualar"ı içermektedir.Bahislerin önem sırasına göre daha kolayca kavranması için, kitabın tertib ve metodunda şimdiye kadar yazılanlardan farklıca bir yol tutulmuştur. Namaz ve temizlik konusunda her mükellefin bilmesi gereken bütün meseleler, mümkün olduğu kadar açık bir ifadeyle anlatılmıştır. Eserde, ilk bakışta namaz hususunda bilgisi olmayan gençlere mahsus bir hitab özelliği görülür. Fakat eseri okuyanlar, bunun herkes için gerekli ve önemli bir "namaz rehberi" olduğunu göreceklerdir.

...ususunda bilgisi olmayan gençlere mahsus bir hitab özelliği görülür ... GENÇLİK VE NAMAZ NAMAZ REHBERİ Kitabı ... . Fakat eseri okuyanlar bunun herkes için gerekli ve önemli bir "namaz rehberi" olduğunu göreceklerdir. Son güncelleme: 28.01.2020. Gençlik ve Namaz Namaz Rehberi AÇIKLAMASI. Namaz ve temizlik konusunda her mükellefin bilmesi gereken hususlara değinilmektedir. Bunun üzerine Allah Resûlü (s.a.v.) : –Beş vakit namaz da işte bu nehir gibidir. “Namaz kılmayan kimse, karşılığında mükâfat ümit etmez ve nam ... GENÇLİK VE NAMAZ ( NAMAZ REHBERİ ) , bizde.com ... . “Namaz kılmayan kimse, karşılığında mükâfat ümit etmez ve namaz kılmadığı için kendisini bekleyen azaptan korkmaz. 21 TL. Bu kitabın birinci bölümü Namazın ehemmiyetini, ikinci bölümü Namazın ahvalini, üçüncü bölümü Taharet bahsini, dördüncü bölümü de Sûreler ve duaları içermektedir. Gençlik ve namaz ( namaz rehberi ). Hemen al. Fakat eseri okuyanlar, bunun herkes için güzel bir "namaz rehberi" olduğunu fark edeceklerdir. Cihan Yayınları Yusuf Özcan Gençlik ve Namaz adlı kitabı incele diniz. GYS Gençlik ve Spor Bakanlığı. Namaz Rehberi. Namaz m...