Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevgiye Dönüş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevgiye Dönüş PDF EPUB


Marianne Williamson

Sevgiye Dönüş - Marianne Williamson pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Marianne Williamson
DOSYA BOYUTU 6,94
TARİH 2018-10-02
ISBN 6059262118
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Marianne Williamson, birçoğumuz gibi, kendi acıları, korkuları ve yılgınlıklarıyla dolu kişisel cehenneminde yaşıyordu ta ki bir gün Mucizeler Kursu ile karşılaşana dek. Mesih Bilinci'nden gelen ve kendi kendine uygulanan muhteşem bir ruhsal terapi programı olan Mucizeler Kursu, birçok insan gibi, genç kadının hayatında da gerçek bir mucize yarattı. O, Mucizeler Kursu'nun temel prensiplerini uygulamaya başladıktan sonra gerçekten yüksek bir anlayışa, içsel huzur ve mutluluğa ulaştı. Wilhliamson, daha sonra yazdığı bu kitapla tüm deneyimini, yeni anlayışını ve Kurs'un temel prensiplerini bizlerle paylaşıyor. Sevgiye Dönüş, yıllardır bestseller listelerinde yer alan, satış rekorları kırmış ve binlerce insanın hayatında olağanüstü bir değişim dönüşüm yaratmış bir eser.

...rakabilirsiniz. Sevgiye Geri Dönüş. Posted on Ağustos 11, 2017 at 10:30 pm ... Sevgiye Dönüş - Marianne Williamson | kitapyurdu.com ... . Soru: İnsanlık egoizmden kurtulduğunda ve mükemmel olduğunda mükemmel çocuklar doğacak mı? Sevgiye Dönüş-Marianne Williamson en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Sevgiye Dönüş-Marianne Williamson. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Marianne Williamson tarafından kaleme alınan Sevgiye Dönüş Pdf Oku isimli 280 sayfadan oluşan kitap; AKAŞA YAYINLARI yayınevinin 2/10/2018 Salı tarihinde ve 5... Bizim idrakimizdeki bu değişim, yani artık kendimize sorunlar yaratmayac ... SEVGİYE DÖNÜŞ - MARİANNE WİLLİAMSON | Nadir Kitap ... ... Bizim idrakimizdeki bu değişim, yani artık kendimize sorunlar yaratmayacağımız bir bilinç düzeyine ulaşmak bir mucizedir. Sevgiye Dönüş bu mucizeyi gerçekleştiriyor. 9789756793077. 849236. Sevgiye Dönüş. Akaşa Yayınları. 20.28. Yazarın Diğer Kitapları. %23. Sevgiye Dönüş. Marianne Williamson. Sevgiye Dönüş kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Bizim idrakimizdeki bu değişim, yani artık kendimize sorunlar yaratmayacağımız bir bilinç düzeyine ulaşmak bir mucizedir. Sevgiye Dönüş bu mucizeyi gerçekleştiriyor....